TEK KİŞİLİK DRONE YAPABİLECEK EKİP

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
camature2701
Ad Soyad: mesut demirarslan

TEK KİŞİLİK DRONE YAPABİLECEK EKİP

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 08:29

TEK KİŞİLİK UÇAN BİR DRONE YAPABİLECEK ARKADAŞLAR BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM.
AMAÇ BİR DRONE YAPIP UÇMAK VE EN UCUZ BİR ŞEKİLDE BUNU ABARTACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇMESİN
MANUEL KUMANDA OLABİLİR ÇOK PROFOSYONEL BİR DRONE İSTEMİYORUZ
BASİT VE SADE BİR DRONE ŞİMDİLİK YETERLİDİR.
ALMANYADA KÜVET İLE DRONE YAPAN ARKADAŞLAR VARDIR.
BU İŞTE PROFOSYONEL ARKADAŞLARIN TAVSİYELERİNİ VE GEREKLİ EKİPMAN TAVSİYELERİNİ ALABİLİRİM.
KÜÇÜK VE GÜÇLÜ BİR DRONE OLABİLİR TAVSİYELERİN HEPSİNE AÇIĞIZ.
DETAYLAR WHATSAPPTA GÖRÜŞÜLEBİLİR.
BU KONUDA PROJE İLERİ SEVİYE BOYUTLARA TAŞIMAK İSTİYORUM BERABER ÇALIŞABİLİRİZ.

WHATSAPP
+370 638 07 157
Dosya ekleri
zapata-flyboard-air-02-600x600.jpg
örnek3.jpeg
örnek2.jpg
örnek1.jpg
küvetdrone.jpg

Kullanıcı avatarı
ozgurkorkmaz
Ad Soyad: Özgür Korkmaz

Re: TEK KİŞİLİK DRONE YAPABİLECEK EKİP

Mesaj gönderen ozgurkorkmaz » 30 Haz 2019, 12:02

camature2701 yazdı: 30 Haz 2019, 08:29 TEK KİŞİLİK UÇAN BİR DRONE YAPABİLECEK ARKADAŞLAR BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM.
AMAÇ BİR DRONE YAPIP UÇMAK VE EN UCUZ BİR ŞEKİLDE BUNU ABARTACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇMESİN
BU İŞTE PROFOSYONEL ARKADAŞLARIN TAVSİYELERİNİ VE GEREKLİ EKİPMAN TAVSİYELERİNİ ALABİLİRİM.
WHATSAPP
+370 638 07 157
Böyle ileri düzey bir konu için bu kadar basit cümleler kullanmanız bana bu hobiyle pek alakanızın olmadığını düşündürdü. Basit ve sade bir drone diyorsunuz da üzerinde insanın uçacağı bir alet için ne tür gereksinimler vardır farkında mısınız? Bu dediğiniz sistemler basit dronelardan çok daha farklı karakteristiklere sahiptir, ayrıca yazılımsal altyapı da oluşturulmalıdır. Bunları DJI Naza veya APM ile uçuramazsınız. Bence siz kendiniz önce iyice bir araştırın bari ne istediğinizin farkında olun. Ayrıca burası bir hobi platformu.

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 12:07

Hocam ben arastirdim ve hobi icin yapipta ucan bu sekilde cok haberlerin oldugunu ve haberlere cikan insanlarin oldugunu biliyorum.adam almanya da kuvet le yapmis bunu,birisi bisiklet ve dronu birlestirip ucuyor burda ben kimseye karsi bir fevri tavrim yok sadece ben bunu yapmak istiyorum.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 30 Haz 2019, 12:15

Gecen youtube da gordum, uzaya gitmisler. Uzaya gitme projesi gelistiriyorum. Bununla ilgili konu acacagim, ciddi arkadaslar yazilar insallah1, gercekten uzaya gitmek isteyenlere ihtiyacim var. Geri1 donmek isteyecekler yazmaz insallah, cok arastirdim, haberlerde filan da gordum...

Kullanıcı avatarı
ozgurkorkmaz
Ad Soyad: Özgür Korkmaz

Mesaj gönderen ozgurkorkmaz » 30 Haz 2019, 12:16

Anlıyorum ancak o şahısların perde arkasında neler yaptığını da araştırın bu basit bir konu değil ciddiye alınması gereken birşey. O yüzden en ince ayrıntısına kadar araştırmanız lazım. Böyle bir projeyi hayata geçirmek için önce sizin birşeyler ortaya çıkarmanız lazım ki size yardım edebilecek birileri çıksın. Biz basit bir quadcopter toplarken hazır sistemler kullanıyoruz. Ancak bu tür bir proje için hazır sistemler işinizi görmez. Reklam olur mu bilmiyorum eğer yasaksa özür dilerim ancak rckolik forumda Sümer Yamaner abimin Türbin motor yaparken harcadığı emeği görmeniz için link vereceğim. https://www.rckolik.com/forum/konu/patr ... ruz.18798/ sizin de bu seviyeye yakın bir bilgi birikimine ihtiyacınız olacaktır. Hem elektronik hem yazılımsal. Hevesinizi kırmak için yazmıyorum bunları kesinlikle. Sadece ne kadar önemli ve emek isteyen bir proje olduğuna atıfta bulunuyorum.

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 12:27

Tesekkur. Ederim yardim ve onerileriniz icin hocam.ozgur korkmaz.
Diger arkadasa gelince sen her seyi guzel yazmissin.youtubede gormussun olabilir,arastirabilirsin olabilir,fakat gidipte geri donmeyecek diyerek sanırım sen bizim beynimizle dalga geciyorsun.uzayla ilgili bir projen varsa kendin yapabilirsin ve kendin gidebilirsin.ben yapacagim drone ile kendim gezmeyi planliyorum.

Kullanıcı avatarı
Ceg06
Ad Soyad: Bilal Tokay

Mesaj gönderen Ceg06 » 30 Haz 2019, 12:53

camature2701 yazdı: 30 Haz 2019, 12:27 Tesekkur. Ederim yardim ve onerileriniz icin hocam.ozgur korkmaz.
Diger arkadasa gelince sen her seyi guzel yazmissin.youtubede gormussun olabilir,arastirabilirsin olabilir,fakat gidipte geri donmeyecek diyerek sanırım sen bizim beynimizle dalga geciyorsun.uzayla ilgili bir projen varsa kendin yapabilirsin ve kendin gidebilirsin.ben yapacagim drone ile kendim gezmeyi planliyorum.
Hocam hakan abi kesinlikle bahsettiğiniz gibi birisi değil. Gayet de haklı. Bahsettiğiniz iş çeşitli alanlarda mühendislik bilgisi, yazılım bilgisi vs... İstiyor. Ve bahsettiğiniz şey nihayetinde bir can taşıyacak. Dünya üzerinde değeri olan şeylerin arasında bir candan daha değerli bir şey var mı sizce? Zaten siz şuan siz o projeyi gerçekleştirmeniz bile şuanki mevzuata göre onu içinde insan varken bırakın boş halini bile izin, ehliyet gibi şeyler olamdan yerden kaldıramazsınız. Ayrıca burası gönüllülük esasına dayanan bir platform. En büyük kanıtı forumun kurucuları o kadar emeklerine rağmen reklam almadılar, her gün insalar günde en ufak boşluklarında buraya girip birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. O yüzden burada kimse dalga geçmez sizinle merak etmeyin. Proje güzel ancak bir helikopter yapmak kadar zor.

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:04

Hocam guzel yazmissin fakat iyi guzel belki hakan abin oyle birisi degildir candan bahsediyorsun ve hakan abin burda diyorki uzaya gidip geri gelmeyecek insanlara ihriyacim var diyor.buna ne diyorsun

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 30 Haz 2019, 13:11

Yani diyor ki, davul ve zurna sivrisinek boyutunda olsa sivrisinek kadar ses cikaramazlardi...

Kullanıcı avatarı
Ceg06
Ad Soyad: Bilal Tokay

Mesaj gönderen Ceg06 » 30 Haz 2019, 13:11

Hocam orada yapmaya çalıştığınız şeyin zorluğuna atıfta bulunmak için demişdir. Youtube üzerinde gördüğünüz şey sadece izlediğinizden ibaret değil. Onun için.

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:15

Hocam beni eleştirdiginizde insan tasiyacak diyorsunuz hakan beye gelincw atifta bulunmustur diyorsunuz.ben burdaki herkese tesekkur ediyorum.size sunu soyleyim ben youtubede vb surda burda gördüğüm ile bir sey yapmiyorum yapilan bir sey var ortada yapabilecek arkadaslar ariyorum.yanlis bir seymi yapiyorun

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 30 Haz 2019, 13:20

Arkadasim, maden kinayeden anlamiyorsun, o zaman sana açık net konuşayım.

Gitmen gereken kurum tübitak... Burda boşuna zaman kaybetme... Bunu daha öncede foruma çeşitli projelerle gelenlere söyledim.

4 saat 50 dakika boşa gitti...

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:24

Hocam senin projen bosa gitmis olabilir fakat sende her zaman basarisiz olacaksin diye bir sey yok ben yillardir yazilim isi yapıyorum ve cozmek istedigim seyleri cozmek icin basarisiliklar olmasina ragmen aylarca ugrasip yine cozuyorum.sizin projenizede bakacagim.simdi iyi calismalar umarim her sey istedginiz gibi olur.

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 30 Haz 2019, 13:25

camature2701 yazdı: 30 Haz 2019, 13:24 Hocam senin projen bosa gitmis olabilir fakat sende her zaman basarisiz olacaksin diye bir sey yok ben yillardir yazilim isi yapıyorum ve cozmek istedigim seyleri cozmek icin basarisiliklar olmasina ragmen aylarca ugrasip yine cozuyorum.sizin projenizede bakacagim.simdi iyi calismalar umarim her sey istedginiz gibi olur.
Hocam şunu sorabilirmiyim peki size . Ona göre yardımcı olalım . Bu proje için nekadar bir bütçeniz var . Ki en en az 30bin falan olmalı

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:30

Hocam butce sorunum yok dedigim gibi cok ucuk seyler olmayacak teklifler olabilir gerekli ekipman kullanilacak malzemeler ve fiyat .bunlarla ilgili bana yardimci olabilecek veya beraber calisabiliriz benim amacim burda kendi insanlarimizla bir şeyler yapmak amacim onun bana saglayacagi fayda vb degil.

SayinTurk
Ad Soyad: SayınTürk

Mesaj gönderen SayinTurk » 30 Haz 2019, 13:30

camature2701 yazdı: 30 Haz 2019, 08:29 TEK KİŞİLİK UÇAN BİR DRONE YAPABİLECEK ARKADAŞLAR BENİMLE İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM.
DETAYLAR WHATSAPPTA GÖRÜŞÜLEBİLİR.
BU KONUDA PROJE İLERİ SEVİYE BOYUTLARA TAŞIMAK İSTİYORUM BERABER ÇALIŞABİLİRİZ.

WHATSAPP
+370 638 07 157
Proje için 30bin ekip içinde 15er bin verirsen . Ekibi kurar gelirim 3ay düzenli çalışır tamamlarız hocam.
Aylik 5bin işcilik emek parası alırız gayet az bir maaş olur zaten .

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 30 Haz 2019, 13:32

camature2701 yazdı: 30 Haz 2019, 13:24 Hocam senin projen bosa gitmis olabilir fakat sende her zaman basarisiz olacaksin diye bir sey yok ben yillardir yazilim isi yapıyorum ve cozmek istedigim seyleri cozmek icin basarisiliklar olmasina ragmen aylarca ugrasip yine cozuyorum.sizin projenizede bakacagim.simdi iyi calismalar umarim her sey istedginiz gibi olur.
Başarılarının devamını dilerim...

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:35

Nasil hocam toplamda totalde ne kadara mal olacak.bana bilgi verirsen veya whatsapptan donus yapabilirsen.

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 30 Haz 2019, 13:42

Hocam başka bir mesajda da Romanya ya ait bir telefon numarası. Şimdi de başka. İlginç valla uluslar arası :)))
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

camature2701

Mesaj gönderen camature2701 » 30 Haz 2019, 13:49

Hocam su anda gurcistanda yasiyorum.digee numaramida litvanyadan almistim.ikiside bana ait hocm.:)

“Alım İlanları” sayfasına dön