(ÇÖZÜLDÜ) ALINIK - Kamera

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
Kullanıcı avatarı
mustafapusti
Ad Soyad: Mustafa PUSTİ

Re: ALINIK - Frsky QX7 Beyaz - FPV Gözlük - Kamera ve VTX

Mesaj gönderen mustafapusti » 01 Ağu 2019, 01:01

Sadık yazdı: 01 Ağu 2019, 00:48 SKY02S V+ modelini kullandım fakat uzun süreli değil. 1 ay kadar kullandım. Önündeki dışarıyı görmenizi sağlayan kamera ile hiçbirşey yapamazsınız. Bırakın iş yapmayı yürümekte hatta ayakta bile durmakta zorlanırsınız 😁 Derinlik algınızı tamamen bozuyor. Mobulanın pilini dahi değiştiremedim o kameranın görüntüsü ile. Gözlerinizde bozukluk varsa diopter lense mutlaka ama mutlaka ihtiyacınız olur.(Aslında sanırım bu Kutu modeller hariç çoğu gözlük için geçerli) Hdmi bağlantılarını vs hiç denemedim, tecrübe etmedim. Headtracking denemedim. Dvr kaydı başarılı. Kaliteli anten şart. Isınma söz konusu uzun süreli uçuşlarda. Öyle ki, gözlerime sıcak hava üfleniyormuşcasına sıcaklık hissettim defaatle. Sırf bu etki yüzünden uçuşu sonlandırdığım bile oldu. Buğulanma yapabiliyor, fan yok. Eğer terlerseniz gözlerinizin ve burnunuzun bir kısmından nem kapıyor ve buğulanıyor 😁

Söyleyeceklerim bu kadar 🙂
Tecrubelerini paylastigin icin cok tesekkur ederim hocam. V+ da fan olmadigi icin X serisine gonlum kayiyor. Terleme problemi ve sicak havalarda fan olmayisi eziyet olur. Suan turkiyede alinabilecek en iyi urun de bu olsa gerek. Daha iyi bir model bulamadim. Sonucta demirbas surekli degisen bir donanim olmadigi icin SKYZONE SKY02X de suan gonlum.

Kullanıcı avatarı
mustafapusti

Re: ALINIK - Frsky QX7 Beyaz - FPV Gözlük - Kamera ve VTX

Mesaj gönderen mustafapusti » 01 Ağu 2019, 15:17

Ilan guncellendi. Kamera alinacak.

Safak

Re: ALINIK - Kamera

Mesaj gönderen Safak » 02 Ağu 2019, 10:47

Acil ise foxeer var hocam, işini görürse göndereyim, ben sonra sipariş ederim.

Kullanıcı avatarı
mustafapusti

Re: ALINIK - Kamera

Mesaj gönderen mustafapusti » 02 Ağu 2019, 11:04

Safak yazdı: 02 Ağu 2019, 10:47 Acil ise foxeer var hocam, işini görürse göndereyim, ben sonra sipariş ederim.
Teşekkür ederim hocam. Runcam aldım ulaştı elime.

“Alım İlanları” sayfasına dön