Lütfen okuyun ayın

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
Ekremsrc
Ad Soyad: Ekrem Saraç

Lütfen okuyun ayın

Mesaj gönderen Ekremsrc » 09 Eyl 2019, 19:11

Antalya muratpaşa da XBLADES - TDL yarışları ve teknoloji fuarı 7 dönümlük alanda gerçekleştirildi vee :D elimde xblades takımının 2 gün kullanılıp 1 kez kaza geçirmiş gemfan51499 3lü pervanesi var allahım ne kadar şanslıyım kodlama yarışmasına bireysel olarak katılıp 1 oldum ayaküstü altın madalyada aldık oohoo sonra tdl destekli belediye drone eğitim hakkıda kazandım ama ne yazıkki dronum yok bana yardımcı olabilecek abilerim veya ablalarım varsa başlangıç için lazım olabilecek parçalara ihtiyacım var (eskimiş ve yenisini aldığınız kumandadır, neydi o adını unutttum gövde varya ondan olur motor olur eski ama çalışan esc dir işte ne lazımsa yardımcı olabilirmisiniz ) (kursta ilk 2 gün başlangıç drone sonra yarış dronu eğitimleri verilecekmiş katılımdan sonra ehliyette verecekler ama yarış dronu eğitimi için kendi dronuma ihtiyaç var )
eğer ucuza satıp hayır yapmak istiyorsanız yazın pazarda satış yapıp biriktirdiğim 200 tl var bununla birşeyler yapmalıyız ödemeyi hemen yapabilirim (ininalla gönderecem) yaş 16 isim: N. Ekrem Saraç ayın 18 ine kadar vaktim var. Teşekkürler
Dosya ekleri
IMG_20190908_194809_436.jpg
IMG-20190908-WA0025.jpg
20190909_190445.jpg
20190908_203428.jpg

Yusufkg
Ad Soyad: yusuf gün

Re: Lütfen okuyun ayın

Mesaj gönderen Yusufkg » 09 Eyl 2019, 20:06

Size yardımcı olamam da merakımdan soruyorum hangi okula gidiyorsun ve nasıl birinci oldun
.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 09 Eyl 2019, 21:14

Bu tip mesajlar açıkcası hiç hoşuma gitmiyor.
Konusu değil, yazılma şekli...

"Lütfen okuyun ayın" ne demek? Hadi ilk iki kelimesini anladık, 3. kelime ne anlama geliyor?

Mesaj içeriğinindeki cümleleri anlamak için özel çaba gerekiyor.

Madem böyle bir başarın var ve yardım istiyorsun, biraz daha özenip kendini düzgünce tanıtıp, belirlediği hedefleri açıklamalısın. Bunları da düzgün bir şekilde yapmalısın.

İstediğin yardım 50-100 TL değil, binlerce TL. Ülkede asgari ücretle çalışan birinin bir aylık maaşının yetmeyeceği şeyleri tartışıyoruz burda...

Ayrıca, böyle maddi bir yardım istediğinden ailenin haberi var mı? Reşit olmayan birisine bir başkasının maddi kaynak sağlamasının nasıl bir kanuni yatırımlarla karşılaşabileceğiniz hiç düşündün mü?

Sana bir ağabey tavsiyesi, bu konuda her ne yaparsan yap ailenin bilgisi ve rızası olmadan yapma.

Elde ettiğin başarıyı bu şekilde basitleştirmiş ve değersizleştirmiş oluyorsun.

Varmak istediğin noktaya ilerlerken izleyeceği yol hakkında bir büyüğüne danış, baktın olmuyor bu ülkede devlet var. Bak bakalım yerel yönetimler neden var, genel yönetime nasıl ulaşırsın. Hepsini geçtim eğitim birimleri ve resmi kurumlar bu tür konularda ilk başvuracağım yerler olmalı. Sonuç elde edemezsen, sivil toplum örgütleri, konfederasyonlar, birlikler ve enstitüler gideceksin.

Sivil halk bu tür konularda son çalacağın kapı olmalı, ilki değil.

Neden böyle yaptığını da gayet iyi tahmin ediyorum. Ne söylediğin belli olmayan iki satır mesaj yazmak bahsettikleri is yapmaktan çok daha kolay.

Hayatta sana başarılar.

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 09 Eyl 2019, 21:30

Ağzına sağlık hocam.

Ben de insanlara güvenmeyi 1 senedir burs verdiğim birinin benimle beraber yaklaşık 20 kişiden burs aldığını ve bunu da facebook hesabından enayi parası yiyorum ejejejej paylaşımını yanlış hesaptan payalınca haberdar olduktan sonra bıraktım.

( Kendini acındırdığı paylaşımlar yaptığı burs bulmak için kullandığı bır hesabı ve bızım gibi enayilerden aldığı bursları yerken çektiği fotoları paylaştığı gerçek hesabı varmış)

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 09 Eyl 2019, 21:47

Doktorumtrak yazdı: 09 Eyl 2019, 21:30 Ağzına sağlık hocam.

Ben de insanlara güvenmeyi 1 senedir burs verdiğim birinin benimle beraber yaklaşık 20 kişiden burs aldığını ve bunu da facebook hesabından enayi parası yiyorum ejejejej paylaşımını yanlış hesaptan payalınca haberdar olduktan sonra bıraktım.

( Kendini acındırdığı paylaşımlar yaptığı burs bulmak için kullandığı bır hesabı ve bızım gibi enayilerden aldığı bursları yerken çektiği fotoları paylaştığı gerçek hesabı varmış)
Hocam hiç üzülme, asıl enayi olan bahsettiğin o.ç.

Onu bir güzel ifşa edip, sonra dolandırıcılıktan hakkında suç duyurusunda bulunacaksın. Bak bakalım enayi kimmiş diyeceksin.

Sen hayır işlemişsin, bravo! Bu hayrı kötüye kullananda tek kul değil kulların hakkı olur. Sen bu şerefsiz yerine belki başka gerçekten muhtaç birine yardım edecektin, bir yetim sevindirecektin. Bunun hakkını asla ödeyemez o şerefsiz.

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 09 Eyl 2019, 22:03

hknshbz yazdı: 09 Eyl 2019, 21:47
Doktorumtrak yazdı: 09 Eyl 2019, 21:30 Ağzına sağlık hocam.

Hocam hiç üzülme, asıl enayi olan bahsettiğin o.ç.

Onu bir güzel ifşa edip, sonra dolandırıcılıktan hakkında suç duyurusunda bulunacaksın. Bak bakalım enayi kimmiş diyeceksin.

Sen hayır işlemişsin, bravo! Bu hayrı kötüye kullananda tek kul değil kulların hakkı olur. Sen bu şerefsiz yerine belki başka gerçekten muhtaç birine yardım edecektin, bir yetim sevindirecektin. Bunun hakkını asla ödeyemez o şerefsiz.
işte hocam dayak yıye yıye atmasını kazık yıye yıye yememeyı ogrenıyor ınsan . bu konuya gelince bende anlamadım ne dedıgini daha yaşı ufak sanırım anlamadığımız bir dil kullanıyor yada biz çok yaşlandık :D

Yusufkg
Ad Soyad: yusuf gün

Mesaj gönderen Yusufkg » 09 Eyl 2019, 22:09

Ben anladım hocam da sadece robotik kodlamada birinci olacak kadar tek başına ne yaptığını anlamadım yapay zekayı mı keşfetti acaba :)
.

“Alım İlanları” sayfasına dön