Tyro79 Arıyorum

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
Kullanıcı avatarı
Nikolayco
Ad Soyad: Nikolay Filipov

Tyro79 Arıyorum

Mesaj gönderen Nikolayco » 28 Nis 2020, 12:49

Merhaba dostlar, aranızda yeniyim. Çok samimi dostluklar kurulacak bir ortam gibi görünüyor burası :) Heyecanlandırızı gerçekten.

Drone olayına başlamak için bir Tyro79 arıyorum. Kazalarda fazla hasar görmemesi açısından 3" mantıklı gibi geliyor önerilerinizi alabilirim.

Kumanda olarak flysky fs-ct6b var elimde ama muhtemelen Tyro79 da kullanamayacağım. Kumanda ve verici önerilerinizi de alabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Ysuf
Ad Soyad: Yusuf Kaynar

Re: Tyro79 Arıyorum

Mesaj gönderen Ysuf » 28 Nis 2020, 13:25

Size içtenlikle sıfırını alın derdim fakat şuan tüm tyro modelleri ya TR satışı kapalı yada ön siparişte. Kumanda olarak istesenizde ct6b kullanamazsınız kumanda AFHDS 2A desteklemiyor. Onun yerine çok açılmaycaksanız Flysky i6 - i6x -i6s tavsiye ederim. Ayrıca biraz beklerseniz 1 - 2 ay gibi satışların açılacağını düşünüyorum. Hoşgeldiniz

Kullanıcı avatarı
ercanfpv
Ad Soyad: Ercan
İletişim:

Mesaj gönderen ercanfpv » 28 Nis 2020, 13:59

Tyro79 parcalariyla cinewhoop var toplanmis sifir isterseniz ozelden ulasabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
Nikolayco
Ad Soyad: Nikolay Filipov

Mesaj gönderen Nikolayco » 28 Nis 2020, 15:08

Ysuf yazdı: 28 Nis 2020, 13:25 Size içtenlikle sıfırını alın derdim fakat şuan tüm tyro modelleri ya TR satışı kapalı yada ön siparişte. Kumanda olarak istesenizde ct6b kullanamazsınız kumanda AFHDS 2A desteklemiyor. Onun yerine çok açılmaycaksanız Flysky i6 - i6x -i6s tavsiye ederim. Ayrıca biraz beklerseniz 1 - 2 ay gibi satışların açılacağını düşünüyorum. Hoşgeldiniz
Cahilliğimi affedin ama AFHDS 2A nedir acaba? İnternetten bir bilgi bulamadım doğru düzgün.

Kullanıcı avatarı
Ysuf
Ad Soyad: Yusuf Kaynar

Mesaj gönderen Ysuf » 29 Nis 2020, 13:45

Nikolayco yazdı: 28 Nis 2020, 15:08
Ysuf yazdı: 28 Nis 2020, 13:25 Size içtenlikle sıfırını alın derdim fakat şuan tüm tyro modelleri ya TR satışı kapalı yada ön siparişte. Kumanda olarak istesenizde ct6b kullanamazsınız kumanda AFHDS 2A desteklemiyor. Onun yerine çok açılmaycaksanız Flysky i6 - i6x -i6s tavsiye ederim. Ayrıca biraz beklerseniz 1 - 2 ay gibi satışların açılacağını düşünüyorum. Hoşgeldiniz
Cahilliğimi affedin ama AFHDS 2A nedir acaba? İnternetten bir bilgi bulamadım doğru düzgün.
Yeni nesil iletişim protokolü diyebiliriz. Flysky i6 i6x i6s i10 gibi modellerinde bulunur.
FLYSKY tarafından geliştirilen ve sunulan AFHDS 2A (Otomatik Frekans Atlamalı Dijital Sistem İkinci Nesil), tüm radyo kontrol modelleri için özel olarak geliştirilmiştir. Düşük güç tüketimi ve yüksek güvenilir alıcı hassasiyeti sağlarken parazitlere karşı üstün koruma sağlayan FLYSKY’nin AFHDS teknolojisi bugün RC pazarında liderlerden biri olarak kabul edilmektedir

“Alım İlanları” sayfasına dön