Çok acil Bursa içi motor

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
_ismail_karaman_
Ad Soyad: İsmail Karaman

Çok acil Bursa içi motor

Mesaj gönderen _ismail_karaman_ » 26 Ağu 2020, 00:03

Arkadaşlar merhaba, yarın uçuş videosunu göndermemiz gereken yarışma için yaptığımız droneun her şeyi hazır iken, uçuştan önce son kontrolleri yapıp vidalarını sıktım (3 vida düşüp kayboldu ben de başka kaybolmasın diye iyice sıktım) daha sonra pervane yok iken bir çalıştırayim dedim, çalıştırmaz olaydım. Motor alev alev yanmaya başladı. Hemen durdurup vidaları gevşettim, 2 motor kurtuldu ama 2 motor yandı.
Konuya gelirsek, Bursa içi çok acil, 10"e kadar motor olan var mı acaba. Dji 2212 öncelikli

DarthPac

Re: Çok acil Bursa içi motor

Mesaj gönderen DarthPac » 26 Ağu 2020, 08:44

_ismail_karaman_ yazdı: 26 Ağu 2020, 00:03 Arkadaşlar merhaba, yarın uçuş videosunu göndermemiz gereken yarışma için yaptığımız droneun her şeyi hazır iken, uçuştan önce son kontrolleri yapıp vidalarını sıktım (3 vida düşüp kayboldu ben de başka kaybolmasın diye iyice sıktım) daha sonra pervane yok iken bir çalıştırayim dedim, çalıştırmaz olaydım. Motor alev alev yanmaya başladı. Hemen durdurup vidaları gevşettim, 2 motor kurtuldu ama 2 motor yandı.
Konuya gelirsek, Bursa içi çok acil, 10"e kadar motor olan var mı acaba. Dji 2212 öncelikli
Geçmiş olsun efendim umarım aradıģınız motorları en yakın sürede bulursunuz benim merak ettiğim motorlar neden yandı aşağı yukarı ben de o motorları kullanıyorum acaba vidalar sargılara mı geldi sizin bir tahmininiz var mı?Cevaplarsanız çok sevinirim en azından bir başka motor yapılan bu hatadan dolayı yanmaz :)

_ismail_karaman_
Ad Soyad: İsmail Karaman

Re: Çok acil Bursa içi motor

Mesaj gönderen _ismail_karaman_ » 26 Ağu 2020, 12:54

Galiba dediğiniz gibi sargılara geldi ben de pek anlamadım,daha öncesinde, vidayı fazla sıkınca zor döndüğünü fark etmiştim ama yanacağını hiç tahmin etmemiştim.Az sonra bı inceleyecegim motoru bakalım ne olmuş.

“Alım İlanları” sayfasına dön