Cantada ne var?

Tornavidalar, Havyalar, 3D Yazıcılar vs.
flayzeraynx
Ad Soyad: Ozan Kilic

Cantada ne var?

Mesaj gönderen flayzeraynx » 10 Tem 2021, 23:17

Son zamanlarda aldigim onlarca canta sorusuna karsilik toplu cevap amacli kisa bir video cekeyim dedim. Yillar once fotografcilik zamanlarimda aldigim Tamrac Expedition 8 cantasini, fotograf dunyasindan uzaklastiktan sonra yeni hobim olan FPV dunyasi icin yeniden organize ederek, sahada ihtiyacim olan herseyi tek bir cantada toparlayabilecegim bir canta ile, kaplumbaga gibi oradan oraya rahatca gezebiliyorum :)

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: Cantada ne var?

Mesaj gönderen Aliuzunali » 11 Tem 2021, 12:51

flayzeraynx yazdı: 10 Tem 2021, 23:17 Son zamanlarda aldigim onlarca canta sorusuna karsilik toplu cevap amacli kisa bir video cekeyim dedim. Yillar once fotografcilik zamanlarimda aldigim Tamrac Expedition 8 cantasini, fotograf dunyasindan uzaklastiktan sonra yeni hobim olan FPV dunyasi icin yeniden organize ederek, sahada ihtiyacim olan herseyi tek bir cantada toparlayabilecegim bir canta ile, kaplumbaga gibi oradan oraya rahatca gezebiliyorum :)

Pilleri nereden alıyorsun?
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

_ismail_karaman_
Ad Soyad: İsmail Karaman

Mesaj gönderen _ismail_karaman_ » 11 Tem 2021, 16:21

flayzeraynx yazdı: 10 Tem 2021, 23:17 Son zamanlarda aldigim onlarca canta sorusuna karsilik toplu cevap amacli kisa bir video cekeyim dedim. Yillar once fotografcilik zamanlarimda aldigim Tamrac Expedition 8 cantasini, fotograf dunyasindan uzaklastiktan sonra yeni hobim olan FPV dunyasi icin yeniden organize ederek, sahada ihtiyacim olan herseyi tek bir cantada toparlayabilecegim bir canta ile, kaplumbaga gibi oradan oraya rahatca gezebiliyorum :)

Maşallah abi çanta değil fpv dükkanı gibi ne ararsan var

Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Mesaj gönderen Zatoichi » 11 Tem 2021, 23:29

Başlık yanlış olmuş. "Çantada ne yok" olmalıydı.
Ne var, ne yok? El cevap! 10

flayzeraynx
Ad Soyad: Ozan Kilic

Mesaj gönderen flayzeraynx » 20 Tem 2021, 20:02

Aliuzunali yazdı: 11 Tem 2021, 12:51

Pilleri nereden alıyorsun?
Cogunu yurtdisindan getirdim, ya da gelen birilerine getirtttirdim.
_ismail_karaman_ yazdı: 11 Tem 2021, 16:21 Maşallah abi çanta değil fpv dükkanı gibi ne ararsan var
Aslinda yedek kutularini da bir ara cekeyim diyorum. Gecen gun varligini bilmedigim (unuttugum) bir suru alet cikti.
Zatoichi yazdı: 11 Tem 2021, 23:29 Başlık yanlış olmuş. "Çantada ne yok" olmalıydı.
Hahaha :) Aklima gelseymis iyiymis

“Ekipmanlar” sayfasına dön