Looong Range

Kullanıcıların uçuş videolarını paylaştığı forumdur.
Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Looong Range

Mesaj gönderen Zatoichi » 08 Kas 2021, 23:59

Şu ana kadar izlediğim en güzel uzun süre uçuş videosu oldu? Özellikle OSD ekranını da dahil ettiği için güzel olmuş. Voltaja bakarken gerildim. Hatta gittiği yerde pilin değiştirileceğini düşünmeye başlamıştım. :lol: :idea: Gözlük üzerindeki antenleri kendisi yapmış sanırım. "Vay beee" neler olabiliyormuş demeden geçilemiyor.
Ne var, ne yok? El cevap! 10

GoldWing
Ad Soyad: Deli Kurt

Re: Looong Range

Mesaj gönderen GoldWing » 09 Kas 2021, 20:04

evet abi yapımını anlatıyordu bende bundan bakarak yapmıştım sanırım

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: Looong Range

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 09 Kas 2021, 22:01

Uzun zamandır takip ediyorum. şu ana kadar izlediğim en iyi long range videolarını bu arkadaş çekiyor. yeni bir frame de çıkardı. fırsat olursa denemek istiyorum. getirebilirsek yani. malum şartlar çok zorlaştı hobi için. oturduğunuz yerden karşıdaki bilmem kaç metre yükseklikteki dağa çıkıp inebilmek hakikaten inanılmaz bir şey. üstelik sadece çıkıp inmiyor dağdaki şelalelere yaklaşıyor. buzulların etrafından dolanıp lion pil kullandığı için sınırlı gaz verebileceği halde bir anda çıkan dağdaki kuvvetli rüzgarlarla mücadele ediyor. sağlam güvenebileceğiniz bir cihaz ve ekipmanınız olması lazım böyle uçuşlar için.

Benim bir oynatma listem var drone toplatan videolar diye bu arkadaşın bolca videosu var. sıkıldıkça açıp izliyorum.

“Uçuş Videoları” sayfasına dön