Evin içinde drone uçurmak

Kullanıcıların uçuş videolarını paylaştığı forumdur.
Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Re: Evin içinde drone uçurmak

Mesaj gönderen Yusuf » 30 May 2019, 19:35

ferdiozkan yazdı: 30 May 2019, 18:15 Merhabalar. Öncelikle arkadaşlarımız sizi kırmak veya üzmek için bunları yazmıyorlar. Nitekim bende bir forum üyesi olarak bu amaçla yazmıyorum. Bu forumdaki insanların ortak amacı bilgi paylaşımı. Naçizane bir öneri olarak uçuş videolarınızı direk paylaşmak yerine videoda kullandığınız quadda kullandığınız teknolojileri ve ekipmanları liste halinde paylaşıp altına bu uçuş videosunu koysanız çok daha fazla olumlu geri bildirim alırsınız ve forumdaki biz üyelere fayda sağlamış olursunuz.
Size katılıyorum.

Bu şekilde algılayabilirsiniz Murathan bey. @fpvxmx
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

Safak

Mesaj gönderen Safak » 30 May 2019, 20:59

Türkiye'de iyi derecede freestyle uçan çok az kişi var, bu kardeşimiz de onlardan biri. Eleştiriler gereksiz ve ağır olmuş. Özellikle pilotaj becerisi ve tecrübesi ile, birçok kişiye yardımı dokunabilir, tavsiye verebilir.

Ayrıca forumda tanışma kaynaşma bölümü var, ve tanışmak zorunlu da, bu kardeşimiz mi yapmamış. Foruma pek çok kişi sadece satış ilanı bırakmak, yada alacağını almak, sorununu acil çözmek için girmiyormu? Kim kendini tanıtıp selam sabah vermiş ki,

Usulüne uygun olarak, uçuş videoları konusuna açmış başlıklarını, her forumda böyle değilimdir, açılan başlıkların ana sayfaya taşınması bu kardeşimizin kabahati mi.

Ayrıca forumda ortalama günlük ancak 7-8 başlık aktif oluyor. Fazladan konu açılması, alıştığınız monotonluğu mu bozuyor.

Durduk yere neden sataşma olduğuna anlam veremiyorum. ha egosu mu var? belkide var, belkide yok. beni ilgilendirmez, beni yaptığı iş ilgilendirir, bu Kardeşimiz de pilotaj olarak gayet başarılı. Ayrıca bu kadar iyi uçan herkesin egosunun, başımın üstünde yeri var.

Kullanıcı avatarı
quadEr

Mesaj gönderen quadEr » 30 May 2019, 21:35

Açıkcası ben de çok anlam veremedim niye bu kadar tepki verildi 1-2 baslık fazla açtı diye.

5-10 kisi fazla izledi diye videolari zaten adam zengin olacak değil. Bilincli olarak yapıldığını düşünmüyorum.

Ego konusu kişisel bir durum. Tartismak bir fayda vermez. Heskesin tarzi farkli sonuçta.

........

Benim de aklimda vardı aslında; uçuş teknikleri ile ilgili başliklar olsa hepimiz için faydalı olabilir.

Muhakkak Murat bey kadar iyi sürücüler vardır. Herkes-Murat bey dahil- bu sekilde biraz sürüş tekniği gösterse diğer kisiler de birseyler ogrenebilir.
- TYRO 79
- [LOST - R.I.P.] Realacc Evil 220/Airbot Omnibus F4/REV35/Emax MT2204 2300KV/Foxeer HS1177 V2

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 30 May 2019, 23:09

fpvxmx yazdı: 30 May 2019, 14:02
hoşgeldiniz güzel olmuş.

“Uçuş Videoları” sayfasına dön