Flysky FS-i6x

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Flysky FS-i6x

Mesaj gönderen BarisB » 15 Mar 2019, 18:03

TANITIM

Ürün linki: http://bit.ly/2SS01d0
Fiyatı: $45,00

Piyasanın en başarılı giriş seviyesi kumandalarını üreten Flysky'ı önermekten başka şansımız yok. Çünkü Flysky bize başka bir şans bırakmıyor. Ürün kalitesi, dayanıklılığı, sunduğu özellikler ve fiyatı ile Flysky kumandalar gerçekten övgüyü hak ediyor. Flysky'ın 40-60 dolar seviyelerinde satışa sunduğu fs-i6, fs-i6x ve fs-i6s gibi kumandaların hepsi pek çok pilotun uzun yıllar tüm ihtiyalarını karşılayacak seviyedeler. Uygun fiyatlı alıcıları ve fiyatına göre sundukları menzil seviyeleri de cabası. 10 kanal olarak hazır şekilde gelen FS-i6X güvenle kullanabileceğiniz, ucuz ve iyi bir kumanda.

İNCELEME VİDEOLARIMIZ

ARTILARI
  • Çok uygun fiyat
  • Mükemmel fiyat/performans
  • Uygun fiyatlı alıcılar
  • Mod'suz 1 Km'ye varan menzil mesafesi

EKSİLERİ
  • Telemetry yok
  • Uzun menzile uygun değil

Ürün linki: http://bit.ly/2SS01d0
Fiyatı: $45,00
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

mcuyanik
Ad Soyad: Mustafa Can UYANIK

Şarjlı AA pil kullanımı

Mesaj gönderen mcuyanik » 04 Eyl 2020, 11:44

Bu i6/x/s kumanda serisi AA şarjlı pillerle kullanılabiliyor mu?
Şarjlı pillerin hepsi uzerinde 1.2V gosteriyor ama normal pillerin uzerinde 1.5V gosteriyor.
Bu düsük voltaj sorunu bir performans eksikliğine neden olur mu sizce?

Ahmet Bahadır
Ad Soyad: Ahmet Bahadır EREN

Re: Flysky FS-i6x

Mesaj gönderen Ahmet Bahadır » 04 Eyl 2020, 14:58

Ben kalem pil kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat çok uzun mesafe 1.5km filan gitmedim ama 1km sıkıntı yok büyük ihtimalle sıkıntı olmaz lezzetli robot tarifleri diye bir kanal var adam flysky i6 ile 2km test yapıyor bir sıkıntı olmuyor drone arabada otobanda 2km gidiyor isterseniz link atabilirim

mcuyanik
Ad Soyad: Mustafa Can UYANIK

Mesaj gönderen mcuyanik » 04 Eyl 2020, 16:08

Ahmet Bahadır yazdı: 04 Eyl 2020, 14:58 Ben kalem pil kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat çok uzun mesafe 1.5km filan gitmedim ama 1km sıkıntı yok büyük ihtimalle sıkıntı olmaz lezzetli robot tarifleri diye bir kanal var adam flysky i6 ile 2km test yapıyor bir sıkıntı olmuyor drone arabada otobanda 2km gidiyor isterseniz link atabilirim
Doğrudur hocam. Bu kumanda lipo ile çalışmadığı icin en tasarruflu metod şarjlı pil diye düşündüm. Ondan acaba bir sıkıntı olur mu diye aklima geldi.

Yusufkg
Ad Soyad: yusuf gün

Mesaj gönderen Yusufkg » 04 Eyl 2020, 16:12

ben yarı dolu 2s lipo kullanıyordum geçen gün açık unutmuşum bi geldim beeper ötüyordu liponun 1 hücreside ölmüştü şimdi normal pille kullanıyorum, lipo pil ile 8 volt ile 7 volt arasında kullanıyordum 2 senelik lipoydu zaten onunla açık arazide yaklaşık 1.5 km gittim bi sıkıntı olmadı
.

Kullanıcı avatarı
Selim FPV
Ad Soyad: Selim Yağız Coşkara

Mesaj gönderen Selim FPV » 04 Eyl 2020, 16:54

kumanda fabrika çıkışı geldiğinde gayet kalkiteli ve fiyatının fazlasıyla hakkını veriyor 2.3km mesafesi var fakat modlayınca berbat oluyor sürekli sinyal kesiliyor fakat failsafeye girmiyor ve dron allaha emanet oluyor bazende hiçbir sebep yokken bi anda failsafe ye giriyor çok sinir bozucu eğer modlayacaksanız antenna mod yapın

şu videodaki gibi:

Nası sumilatör gerçek hayattan golay yağv bizim zamanımızda oluyoduğ

-Freerider

furkaninoo
Ad Soyad: Furkan yilmaztürk

Mesaj gönderen furkaninoo » 06 Eyl 2020, 13:11

Elimde fs-i6x x6b 10 ch fazla 1 tane var ,sıfır kutusunda ilgilenenler mesaj atabilir numaramı veririm (480tl).

“Kumanda Önerilerimiz” sayfasına dön