Batarya Aksesuarları

Cevapla
Kullanıcı avatarı
BarisB
Mesajlar: 3410
Kayıt: 29 Mar 2018, 03:12
Ad Soyad: Barış B.
Konum: İstanbul

Batarya Aksesuarları

Mesaj gönderen BarisB » 03 Oca 2019, 01:46

Model: Eachine Batarya Sabitleyici (10 adet)
Ürün linki: http://bit.ly/2QarGQW
Fiyatı: $2.49

"Tüm quadlarımızın olmazsa olması batarya sabitleyici cırt-cırtlar. Uygun fiyatlı olan bu sabitleyicileri batarya başına 2 adet olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz."


Model: RJX Kaliteli Batarya Sabitleyici (4 adet)
Ürün linki: http://bit.ly/2TkaZ7E
Fiyatı: $6.99

"Bataryalar hobideki en büyük yatırımlarımız. Bu kaliteli batarya sabitleiciler ile bataryaızı drone'unuza güvenle sabitleyebilir ve kazalarda bataryanın gövdeye daha sağlam tutunmasını sağlayabilirsiniz."


Model: Batarya koruyucu
Ürün linki: http://bit.ly/2AjvhXK
Fiyatı: $2.79

"Bataryanız ister üstte, ister altta olsun, mutlaka kullanmanızı önerdiğimiz bir aparat. Bu aparat sayesinde altın değerindeki lipo bataryanızın kazalardan hasarsız şekilde kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Mutlaka her uçuşunuzda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 1300Mah ve üzeri bataryalar için uygundur."


Model: RealACC Lipo Çantası
Ürün linki: http://bit.ly/2QayMVj
Fiyatı: $5.99

"Lipo piller bilinçli kullanıldıkları sürece oldukça güvenlidirler. Ancak yeterli bilgi sahibi olmadan kullanılan Lipo'lar bir el bombasından farksızdır ve kolayca kendi-kendine yanabilir ya da patlayabilir. Dahası, bir kez yanmaya başlayan bir Lipo bataryayı söndürek hemen hemen imkansızdır. Böylece lipo pillerin doğru kullanımı kadar, güvenli şekilde saklanması da çok önem arz eder. Bu yanmaz lipo çantası ile istenmeyen kazaların önüne geçebilir ve hatta büyük bir yangın tehlikesini dahil engelleyebilirsiniz."
Beğenenler: Murat70GCMavisi33
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Cevapla

“Yan/Ek Ürün Önerilerimiz” sayfasına dön