DRONE TOPLAMAK İSTİYORUM AMA

Dronlarda kullanılan kontrol kartları (flight controller) ile ilgili paylaşımlarınız.
emrekiraz

DRONE TOPLAMAK İSTİYORUM AMA

Mesaj gönderen emrekiraz » 27 Nis 2019, 23:35

Bir bakıma su altı drone'u diyebileceğimiz bir araç yapmamış gerekiyor. Fakat su altında çalışacağı için normal drone ekipmanlarının tümünü kullanamıyoruz maalesef. Motoru, pervanesi, şasesi vs. özel olacak. Bu kısımda sizden yardım isteyeceğim kısım bu araç için drone kontrol kartı, alıcı ve kumanda uyumunu sağlamakta zorluk çekiyor olmam.
Alacağımız motorları bunlardan biri olarak seçeceğiz: https://tr.banggood.com/search/su-ge%C3 ... motor.html ESC ve motor uyumu çoğunda hazır zaten. Yalnız önce kartı mı yoksa önce motoru mu seçmeliyim bilemediğim için iki seçimi de size bırakıyorum.
Kısacası istediğim şey 4 motor çalıştırabilen, gimball motorunu kontrol edebilen bir drone kartı; bu kartla çalışabilen bir alıcı ve normal drone komutlarıyla birlikte gimball motorlarını da kontrol edebilen bir kumanda. Daha önce hiç drone toplamadığım ve vaktim de epey kısıtlı olduğundan sizden yardım istiyorum. Şimdiden her şey için teşekkür ederim.

“Kontrol Kartları” sayfasına dön