Naza M Lite ve FS-T6

Dronlarda kullanılan kontrol kartları (flight controller) ile ilgili paylaşımlarınız.
ulaskayalar

Naza M Lite ve FS-T6

Mesaj gönderen ulaskayalar » 26 May 2019, 02:44

Merhabalar,

Bu kumanda ile Naza M Lite'ın beraber kullanıldığı videolara denk geldim. Drone yapmışken iyisini yapalım diyorum. Kumandayı bir kez satın aldık değiştirmek gibi bir niyetim yok. Naza M Lite satın aldığımda kurulumunu nasıl yapabilirim, aşamalı olarak anlatır mısınız?

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Re: Naza M Lite ve FS-T6

Mesaj gönderen Yusuf » 26 May 2019, 02:59

ulaskayalar yazdı: 26 May 2019, 02:44 Merhabalar,

Bu kumanda ile Naza M Lite'ın beraber kullanıldığı videolara denk geldim. Drone yapmışken iyisini yapalım diyorum. Kumandayı bir kez satın aldık değiştirmek gibi bir niyetim yok. Naza M Lite satın aldığımda kurulumunu nasıl yapabilirim, aşamalı olarak anlatır mısınız?
Naza m lite kullanan forumda tek ben varım diye biliyorum. Ö.mden video gönderiyorum.
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

ulaskayalar

Mesaj gönderen ulaskayalar » 26 May 2019, 04:39

Hocam ilginiz için teşekkürler yanıtladım, umarim kumanda ile entegrasyon nasıl sağlanır bu konuda bilgi verirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 26 May 2019, 13:18

ulaskayalar yazdı: 26 May 2019, 04:39 Hocam ilginiz için teşekkürler yanıtladım, umarim kumanda ile entegrasyon nasıl sağlanır bu konuda bilgi verirsiniz.
Telefon numaramı ö.mden ilettim. Oradan kumandanızın ayarlar kısmını bana gönderebilir misiniz? Ayarlanacak bir kısmı olmadığı için mi tedirginsiniz yoksa ilk defa mı yapacaksınız?

ulaskayalar

Mesaj gönderen ulaskayalar » 26 May 2019, 14:33

Bu kumanda ile yapılan ayarlara, kurulum videosuna pek rastlamadım bu tedirgin ediyor. Kumandanın tüm menülerini ve ayarlarını sizinle paylaşacağım. Satın almadan önce en azından bir fikir oluşur.

Kullanıcı avatarı
Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 26 May 2019, 18:57

ulaskayalar yazdı: 26 May 2019, 14:33 Bu kumanda ile yapılan ayarlara, kurulum videosuna pek rastlamadım bu tedirgin ediyor. Kumandanın tüm menülerini ve ayarlarını sizinle paylaşacağım. Satın almadan önce en azından bir fikir oluşur.
Başkalarıda aynı problemi yaşarsa diye burdan paylaşmak istiyorum.

Diğer kontrol kartlarında sanırım inav üzerinden ayarlamalar yapılıyor ve bu şekilde kanallar uturtuluyor. Nazada böyle birşey yok. Nazanın arka soket kısmından çıkan tüm kabloları alıcınıza bağladığınızda alıcınızdaki numaralara göre kanallar otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Kumandanızın aux. channels kısmından tek tek nerede neyi çalıştırmak istediğiniz seçin daha sonra yazılımdan kanalları tek tek kontrol edebilirsiniz.

“Kontrol Kartları” sayfasına dön