inav resoure değiştirme

Dronlarda kullanılan kontrol kartları (flight controller) ile ilgili paylaşımlarınız.
ramada
Ad Soyad: Ahmet S.

inav resoure değiştirme

Mesaj gönderen ramada » 18 Ağu 2019, 13:51

Merhabalar

inav üzerinde resource değiştirmek için verdiğim komuttan sonra tekrar resource listesi çıkıyor ve değişim yapılmıyor. Uyguladığım komut seti aşağıda ki gibi. Sorun ne olabilir.

resource RECEIVER OUT none
üşeniyorum... öyleyse yarın.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: inav resoure değiştirme

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 18 Ağu 2019, 14:31

yanlış bimliyorsam inav da resource remapping şu an için mümkün değil. son versiyonları denemedim bilmiyorum. yeniden derleme yapmak lazım. ya da yeniden derleme yapmış kullanıcıların attığı firmware i karta kurmak lazım onun içinde yeniden derlenmiş hedef dosyasını aramak lazım github dronetrest gibi yerlere bakabilirsin.

ramada
Ad Soyad: Ahmet S.

Re: inav resoure değiştirme

Mesaj gönderen ramada » 18 Ağu 2019, 16:01

gökhan YANKI yazdı: 18 Ağu 2019, 14:31 yanlış bimliyorsam inav da resource remapping şu an için mümkün değil. son versiyonları denemedim bilmiyorum. yeniden derleme yapmak lazım. ya da yeniden derleme yapmış kullanıcıların attığı firmware i karta kurmak lazım onun içinde yeniden derlenmiş hedef dosyasını aramak lazım github dronetrest gibi yerlere bakabilirsin.
Evet gökhan hocam, yokmuş remapping. Dinamik map yapıyormuş maalesef. Inav şu an için hayal oldu, betaflight'a devam.
üşeniyorum... öyleyse yarın.

“Kontrol Kartları” sayfasına dön