Betaflight drone yi görmüyor

Dronlarda kullanılan kontrol kartları (flight controller) ile ilgili paylaşımlarınız.
kerem engin

Betaflight drone yi görmüyor

Mesaj gönderen kerem engin » 08 Mar 2021, 19:11

merhaba yeni setup topladım herşey yolunda çalışıyor gibi görünüyor bir kez Betaflight e bağlandım başarılı bir şekilde ama bir kaç ay sonra alıcıyı değiştirmek istedim ve değiştirdim bu süre içinde drone hiç bir şekilde uçurmadım daha bir sefer bile ama alıcıyı değiştirdikten sonra artık Betaflight e bağlanamıyorum bilgisayar a bağlıyorum kırmızı ve mavi ışıklar yanıyor drone batarya bağlayıncada yeşil ışık yanıyor ama normalde çalıştırdığımda iki sefer ses gelirken artık bir sefer ses geliyor fotoları aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Dosya ekleri
Ekran Resmi 2021-03-08 17.10.11.png
Ekran Resmi 2021-03-08 17.09.43.png

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: Betaflight drone yi görmüyor

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 08 Mar 2021, 19:18

kerem engin yazdı: 08 Mar 2021, 19:11 merhaba yeni setup topladım herşey yolunda çalışıyor gibi görünüyor bir kez Betaflight e bağlandım başarılı bir şekilde ama bir kaç ay sonra alıcıyı değiştirmek istedim ve değiştirdim bu süre içinde drone hiç bir şekilde uçurmadım daha bir sefer bile ama alıcıyı değiştirdikten sonra artık Betaflight e bağlanamıyorum bilgisayar a bağlıyorum kırmızı ve mavi ışıklar yanıyor drone batarya bağlayıncada yeşil ışık yanıyor ama normalde çalıştırdığımda iki sefer ses gelirken artık bir sefer ses geliyor fotoları aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Tekrardan yazılım yüklemeyi deneyebilirisn. Ve internette ledlerin ve seslerin anlamlarıyla ilgili bilgi bulabilirisin

kerem engin

Re: Betaflight drone yi görmüyor

Mesaj gönderen kerem engin » 08 Mar 2021, 19:19

ledlerin ve seslerin anlamlarını nereden öğrenebilirim?

“Kontrol Kartları” sayfasına dön