PROMO DAN NEFRET EDER OLDUM!!!

Sıkça alışveriş yaptığımız Banggood, Aliexpress ve Gearbest gibi sitelerde kullanılabilecek indirim kuponlarının paylaşıldığı alan.
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

PROMO DAN NEFRET EDER OLDUM!!!

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 23 Nis 2019, 22:04

Banggood da kupon veya puan kullanılacak ürün kaldı mı ??

2 şer al 3 er al, promo bu, grubu değil, otu var, kılı beyaz, bilmem nesi ne...

Kırk takla atıyorum seperi böleyim de gümrüğe girmesin diye...

Kameranın yanına motor koyma, motorun yanına pervane koyma, pervanenin yanına gövde koyma, FC+ESC cok pahalı onu tek al... Bildiğin kırk takla atıyorum.

Şunu bunla alırsan %10, ikisini bir arada olursa puan yok...

Harbi kafayı yiyecem...

__isimsiz__

Re: PROMO DAN NEFRET EDER OLDUM!!!

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 23 Nis 2019, 22:10

Kamera, VTX ve RX alıcı koymadığın sürece

4 motor + Frame + 4 veya 4 in 1 ESC + FC + Çok Fazla sayıda olmadıkça Pervane Turkish Direct Mail ile fiyatı ne olursa olsun geliyor...
Deneyimle sabittir... Damatla sabit olmayabilir...

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 23 Nis 2019, 22:29

KingNothing yazdı: 23 Nis 2019, 22:10 Kamera, VTX ve RX alıcı koymadığın sürece

4 motor + Frame + 4 veya 4 in 1 ESC + FC + Çok Fazla sayıda olmadıkça Pervane Turkish Direct Mail ile fiyatı ne olursa olsun geliyor...
Deneyimle sabittir... Damatla sabit olmayabilir...
Hocam haklısın, biliyorum ama hem pakedin TR ayağını düşün, hem de biraz ekonomi yapmak için kupon puan kullanılacak kombinasyonu yap, beyni sulanıyor insanın vallahi...

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 23 Nis 2019, 22:31

hknshbz yazdı: 23 Nis 2019, 22:04 Banggood da kupon veya puan kullanılacak ürün kaldı mı ??

2 şer al 3 er al, promo bu, grubu değil, otu var, kılı beyaz, bilmem nesi ne...

Kırk takla atıyorum seperi böleyim de gümrüğe girmesin diye...

Kameranın yanına motor koyma, motorun yanına pervane koyma, pervanenin yanına gövde koyma, FC+ESC cok pahalı onu tek al... Bildiğin kırk takla atıyorum.

Şunu bunla alırsan %10, ikisini bir arada olursa puan yok...

Harbi kafayı yiyecem...
hakkaten saçmalık gearbestte de puan kullanılıyor sepete eklediğin promosyonlu ürün puan kullalınırken hesaba dahil edilmiyor sadece promosyonsuz ürünler için puanları kullanıyorsun. hiç bişeyi sepetten çıkarman gerekmiyor ayrı alman gerekmiyor.

banggod ne yapıyor bisürü ürün alıyorsun bir tane de bec devresi lazım fiyatı 1 dolar onu promosyonlu yapmış. almasan eksik kalacak alsan sepette puan kullandırmıyor alert alert: ne var? sepette promo ürün var neymiş diye bakayım dedim bizim küçük bec:D arkadaş dedim ki bu da takipsiz gelsin bari. o ne takipsiz kargo da göndermiyor artık. niye yav çin devleti küstü mü size. bize mi gareziniz var. vay arkadaş. :lol:
En son gökhan YANKI tarafından 23 Nis 2019, 22:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 23 Nis 2019, 22:44

pil ve şarj aleti alacam promosuz link bilen var mı ?

“Alışveris Siteleri Kupon Kodları” sayfasına dön