flysky fs-i6x bilgisayara bağlanma

Sıkça alışveriş yaptığımız Banggood, Aliexpress ve Gearbest gibi sitelerde kullanılabilecek indirim kuponlarının paylaşıldığı alan.
Hakanakkasoglu
Ad Soyad: Hakan akkaşoğlu

flysky fs-i6x bilgisayara bağlanma

Mesaj gönderen Hakanakkasoglu » 15 Eki 2020, 18:37

merhaba
elimde flysky fs-i6x kumanda var kutusundan çıkan arkasındaki sokete oturan bir usb kablo var o kablo ile fpv freeraider denedim ama kumanda pozitif yönlerde çalışırken negatif yönlerde direk tam negetif oluyor ayar yapamadım bilgisi olan varmı

Kullanıcı avatarı
Ysuf
Ad Soyad: Yusuf Kaynar

Re: flysky fs-i6x bilgisayara bağlanma

Mesaj gönderen Ysuf » 15 Eki 2020, 20:18

Hocam aynı sorun bendede vardı sorun kabloda veya kumandada değil oyunda.

Benim kullandığım simülasyon Liftoff. Fakat oyun steam üzerinde 30tl civarı ve ekran kartının iyi olması gerekiyor.

Hakanakkasoglu

Mesaj gönderen Hakanakkasoglu » 16 Eki 2020, 13:52

Ysuf yazdı: 15 Eki 2020, 20:18 Hocam aynı sorun bendede vardı sorun kabloda veya kumandada değil oyunda.

Benim kullandığım simülasyon Liftoff. Fakat oyun steam üzerinde 30tl civarı ve ekran kartının iyi olması gerekiyor.
peki liftoff la çalışıyormu sorunsuz

Kullanıcı avatarı
Selim FPV
Ad Soyad: Selim Yağız Coşkara

Mesaj gönderen Selim FPV » 17 Eki 2020, 02:15

Hakanakkasoglu yazdı: 15 Eki 2020, 18:37 merhaba
elimde flysky fs-i6x kumanda var kutusundan çıkan arkasındaki sokete oturan bir usb kablo var o kablo ile fpv freeraider denedim ama kumanda pozitif yönlerde çalışırken negatif yönlerde direk tam negetif oluyor ayar yapamadım bilgisi olan varmı
hocam o iş öle olmuo :( vjoy indirip kalibre edin vjoy üzerinden yapın öyle oynayın ve kablo çok eski taktik alıcınızı ftdi ile pc ye bağlayıp uzaktan ve rahat bi şekilde sumilatörün tadını çıkarabilirsiniz
Nası sumilatör gerçek hayattan golay yağv bizim zamanımızda oluyoduğ

-Freerider

Hakanakkasoglu

Mesaj gönderen Hakanakkasoglu » 17 Eki 2020, 22:42

Selim FPV yazdı: 17 Eki 2020, 02:15
Hakanakkasoglu yazdı: 15 Eki 2020, 18:37 merhaba
hocam o iş öle olmuo :( vjoy indirip kalibre edin vjoy üzerinden yapın öyle oynayın ve kablo çok eski taktik alıcınızı ftdi ile pc ye bağlayıp uzaktan ve rahat bi şekilde sumilatörün tadını çıkarabilirsiniz
aslında oluyormuş liftoff adlı simulasyonu 30 tl gibi bir fiyata aldım ve şu an kumdayla cayır cayır uçuyorum :D

“Alışveris Siteleri Kupon Kodları” sayfasına dön