1. motor çalışmıyor

Fırçasız motorlu hazır dronlar ve parça listeleri
BurakAlim

1. motor çalışmıyor

Mesaj gönderen BurakAlim » 24 Ara 2018, 14:11

Durup dururken ESC bozulur mu ? 1. motor çalışmıyor bh suit programında esc leri güncelleme yaparak düzelir diye düşündüm fakat 1. ESC programda gözükmüyor. Son uçuşumda kaza falan olmadı yaklaşık 2 aydır hiç kullanmadım. Sorun ne olacak ESC çöp mü oldu :( . 4in1 esc birde öfff

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: 1. motor çalışmıyor

Mesaj gönderen BarisB » 24 Ara 2018, 14:59

Bozulur hocam. Hatta durup dururken bozulmalarıyla meşurdurlar.
Duruma göre tamir de edilebilir. Ama detaylı bir işlem. Benim beceremediğim birşey. İyi bir elektronikçi kolayca sorunu bulup değişmesi gereken chipleri değiştirip yeniden hayata döndürebilir.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

BurakAlim

Mesaj gönderen BurakAlim » 24 Ara 2018, 15:36

Sorunu çözdüm çok komik ama :D aralara toz kaçmıştı üfleyerek geçirmeye uğraşıyordum. Üflerken yanlışlıkla biraz tükürük gitmişti. Silmiştim fakat sanırım ıslak Kalmış Bir yer elime fön makinası alıp ısıttım drone sonra denedim ve çalıştı tekrardan kalpten gidecektim. Bu ara evlilik işleri var para sıkıntı zaten 😀

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 24 Ara 2018, 18:29

BurakAlim yazdı: 24 Ara 2018, 15:36 Sorunu çözdüm çok komik ama :D aralara toz kaçmıştı üfleyerek geçirmeye uğraşıyordum. Üflerken yanlışlıkla biraz tükürük gitmişti. Silmiştim fakat sanırım ıslak Kalmış Bir yer elime fön makinası alıp ısıttım drone sonra denedim ve çalıştı tekrardan kalpten gidecektim. Bu ara evlilik işleri var para sıkıntı zaten 😀
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun :D
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Fırçasız Dronlar” sayfasına dön