0 dan FPV Drone Toplama Tavsiye Lütfen

Fırçasız motorlu hazır dronlar ve parça listeleri
azoz99
Ad Soyad: Berker Tekdal

0 dan FPV Drone Toplama Tavsiye Lütfen

Mesaj gönderen azoz99 » 30 Ara 2018, 17:25

Kumanda olarak bunu kullanmayı düşünüyorum : https://www.banggood.com/Flysky-FS-i6X- ... ehouse=CN

Gözlük de dahil olmak üzere 2.000 TL ila 3.000 TL bütçem var kullanma amacım freestyle yapmak buna uygun önereceğiniz bütçe dahilinde bütün parça tavsiyelerinize açığım eğer üstte linkini verdiğim kumandadan daha iyi tavsiyeleriniz varsa kumanda dahil 3.500 maximum 4.000 TL bütçe içerisinde parça tavsiyelerinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
Boga67
Ad Soyad: Önder Urg

Re: 0 dan FPV Drone Toplama Tavsiye Lütfen

Mesaj gönderen Boga67 » 30 Ara 2018, 17:48

Merhaba sen yenisin Galiba demek istedim. 😂😎
Önce tanışıp bilgileniyoruz sonrada AYNI konularda ki bilgileri okuyoruz bol bol araştırıyoruz . Sonsuz secenekleri hepberaber değerlendirir yardımcı oluruzz
DJI-Phantom2 & Eachine QX105 Mini
RealccX214 KK20Minitower
Zmr250Gps
Trex500-Trex450- (satılık helikopterler)
SATILIK Drone parçaları
BN 880. Noxef4 deluxe
3"&5" drone setleri gps motor vS.

azoz99
Ad Soyad: Berker Tekdal

Mesaj gönderen azoz99 » 30 Ara 2018, 18:49

Evet kusura bakmayın haklısınız daha acemiyim ve heyecanlıyım diğer konuları inceleyerek karar verecek kadar sabırlı davranamadım :P

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 30 Ara 2018, 19:16

Hoş geldiniz aramıza.
Bu hobinin yüzde 70i araştırmak, okumak, video izlemek. Zor olan kısım burası. Zaten parçaları tanıyıp, karar verip sipariş ettikten sonra toplayıp uçurması kolay kısmı. Sabırla araştırmalısınız. Forumda sizin gibi, benim gibi çok arkadaş var. Sorulan sorular verilen cevaplar var. Örneğin parça listeleriyle alakalı çok konu var. Size, 4 ay önce bu foruma ilk katıldığımda attığım ilk mesaj, açtığım ilk konuyu örnek olarak koyuyorum ☺ kolay gelsin...

http://bit.ly/2EWibnl
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

GoldWing
Ad Soyad: Deli Kurt

Mesaj gönderen GoldWing » 30 Ara 2018, 20:05

taranis q7 yi inceleyerek başlayabilirsin

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 30 Ara 2018, 23:05

Bu konuda forumda eksiklerimiz var. Yeni katılan arkadaşları yönlendirecek derli toplu bir içerik geliştirmemiz gerekiyor. Zaten yeterince karmaşık olan konuyu hiç bilmeden, büyük bir hevesle aramıza katılan yeni arkadaşları "araştır" diyerek yönlendirmeye çalışıyoruz. Bunu en başta ben yapıyorum bazen. Halbuki arkadaşımız zaten araştırma sürecinde olduğu için burada.

Şimdi bu eksikleri giderme zamanı. Forumda "Yeni başlayanlar" başlıklı bir alan açarak orada içerik oluşturmaya başlayacağız. En azından yeni başlayan arkadaşları bu başlıklara yönlendirebiliriz. Bu sayede hem forum sürekli aynı soruların tekrarlandığı bir yer olmaktan çıkar, hem de arkadaşlarımızın öğrenme süreçleri hızlanır.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 30 Ara 2018, 23:07

elmoblatch yazdı: 30 Ara 2018, 23:05 Şimdi bu eksikleri giderme zamanı. Forumda "Yeni başlayanlar" başlıklı bir alan açarak orada içerik oluşturmaya başlayacağız.
Mükemmel olur 👍
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

“Fırçasız Dronlar” sayfasına dön