Vidalar, Direkler, Spacer'lar vs...

Cevapla
Kullanıcı avatarı
BarisB
Mesajlar: 3409
Kayıt: 29 Mar 2018, 03:12
Ad Soyad: Barış B.
Konum: İstanbul

Vidalar, Direkler, Spacer'lar vs...

Mesaj gönderen BarisB » 03 Oca 2019, 00:20

Model: Suelve Karbon Çelik M3 vida seti
Ürün linki: http://bit.ly/2QVUQbz
Fiyatı: $12.99

"Vidaya ihtiyacınız olacak... Hem de bolca ve çok farklı boyutlarda. Bu vida seti acil karbon çelik M3 vida ihtiyacınızı karşılar. Her drone takım çantasında bulunması gereklidir."


Model: Suelve Karbon Çelik M2 vida seti
Ürün linki: http://bit.ly/2TgAmap
Fiyatı: $4.99

"Vidaya ihtiyacınız olacak... Hem de bolca ve çok farklı boyutlarda. Bu vida seti acil karbon çelik M2
vida ihtiyacınızı karşılar. Her drone takım çantasında bulunması gereklidir."Model: M2/M3 Nylon Vida, Somun ve Spacer seti
Ürün linki: http://bit.ly/2s7Edeq
Fiyatı: $8.59

"2" den 8" boyutlarına kadar pek çok alanda ihtiyacınız olacak olan naylon parçalar seti. M2 ve M3 boyutları için mutlaka en az 1er set bulundurmanızı tavsiye ederiz. Fiyatçok makul olmadığı için aşağıdaki aliexpress satıcısını değerlendirebilirsiniz."


*Model:M2/M3 Nylon Vida, Somun ve Spacer seti
Ürün linki: http://bit.ly/2F4rEs0
Fiyatı: $2.99

"2" den 10" boyutlarına kadar tüm drone'larda, pek çok alanda ihtiyacınız olacak olan naylon parçalar seti. M2 ve M3 boyutları için mutlaka en az 1er set bulundurmanızı tavsiye ederiz. Lütfen sayfanın en altındaki Aliexpress açıklamasını okuyunuz."Model: Suelve M3X35 Standoff (1)
Ürün linki: http://bit.ly/2scsFGR
Fiyatı: $3.89

"Hem frame'inizin boyunu uzatmak, hem de yedek bir taım olarak kullanabileceğiniz, farklı renklerde gövde direkleri. Her hobicinin takım çantasında olması gereken yedek parçalardandır."

Model: Suelve M3X35 Standoff (2)
Ürün linki: http://bit.ly/2QZhtfr
Fiyatı: $2.99

"Hem frame'inizin boyunu uzatmak, hem de yedek bir taım olarak kullanabileceğiniz, farklı renklerde gövde direkleri. Her hobicinin takım çantasında olması gereken yedek parçalardandır."

"* Aliexpress: Aliexpress, Banggood'un aksine tek bir satıcı değil, birden çok farklı satcının ürün sattığı bir e-pazar alanıdır. Aliexpress üzerinden satın alacağınız ürünlerin temini, kargoya veriliş ve ürünün elinize ulaşma süreleri her satıcıda ve kullanılan kargo seçeneğinde farklılık göstermektedir. Kimi ürünler 15 günde elinize gelebileceği gibi, bazı ürünler 6 ay gibi sürelerde elinize ulaşabilir. Takipsiz kargo seçeneklerinde ürünlerin elinize hiç ulaşmaması da söz konusu olabilir. Dolayısıyla aliexpress linkleri üzerinden alışveriş yaparken satıcının ve yorumların durumuna göz atmaya, satıcı ile irtibat kurarak stok ve kargoya teslim bilgisi almaya, kargo seçeneklerini doğru tespit etmeye özen gösteriniz."
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Cevapla

“Tamir ve El Aletleri Önerilerimiz (Çalışma Masası)” sayfasına dön