Fatshark dominator

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Fatshark dominator

Mesaj gönderen BarisB » 08 Ara 2018, 16:44

Arkadaşlar bu gözlüğü kullanan var mı aramızda? 2. El olarak iyi durumda olduğunu nasıl anlayabiliriz ve önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: Fatshark dominator

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 08 Ara 2018, 21:23

elmoblatch yazdı: 08 Ara 2018, 16:44 Arkadaşlar bu gözlüğü kullanan var mı aramızda? 2. El olarak iyi durumda olduğunu nasıl anlayabiliriz ve önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
barış hocam ben dominator değil ama predator kullandım çok iyi gerçekten özellikle çok ergonomik dizaynı çok iyi ağırlık yok denecek kadar az kendi antenleri ile bir sorun yaşamadım benim kullandığım modelde video alıcısı dahili idi ve diversty özelliği yoktu yani tek antenli idi bildiğim kadarı ile dominator serisinde diversty özelliği olan modeller var ve çift anten bağlanıyor zaten işin bu kısımlarını bizden daha iyi biliyorsunuz.

bugün eachine ya da başka marka çakma modeller ile ilgili konu başlıkları altına yapmayin arkadaslar diye yazmak istedim ama tepki olur diye düşünerek vazgeçtim.

piyasada özellikle ikinci el alim satımı yapılan sitelerde uygun fiyata fatshark ürünleri satılıyor şahsen ne olduğu belli olmayan markaların gözlük modellerine o paraları vermektense 600 tl civarı bir paraya güvenli alışveriş yöntemi ile predator almayı tercih ederim.
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 17 Şub 2019, 22:57

Başlık açmadan önce arama yaparken bu başlığı gördüm. Benim de sorum Fatshark Dominator gözlük kullanan varsa, nasıl ve nereden satın aldı? En iyi şekilde nasıl temin edilebilir? Malum 3000TL civarında bir fiyat oluyor... Gümrük falan insan belini büker... Avrupada veya Amerikada olan birisinin satın alıp, hediye olarak göndermesi veya gelirken getirmesi mi daha uygundur... Eachine EV800d kocaman şey, insan rahat kullanamıyor... Daha ergonomik bir gözlük istiyorum, olmuşken de 1 kere alayım diyerek fatshark alayım diyorum.

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Şub 2019, 00:07

KingNothing yazdı: 17 Şub 2019, 22:57 Başlık açmadan önce arama yaparken bu başlığı gördüm. Benim de sorum Fatshark Dominator gözlük kullanan varsa, nasıl ve nereden satın aldı? En iyi şekilde nasıl temin edilebilir? Malum 3000TL civarında bir fiyat oluyor... Gümrük falan insan belini büker... Avrupada veya Amerikada olan birisinin satın alıp, hediye olarak göndermesi veya gelirken getirmesi mi daha uygundur... Eachine EV800d kocaman şey, insan rahat kullanamıyor... Daha ergonomik bir gözlük istiyorum, olmuşken de 1 kere alayım diyerek fatshark alayım diyorum.
Valla ben yurtiçi ikinci el aldım. Ama BG'dan gümrük sigortası ile pek sorun olacağını sanmıyorum. Eğer bu üründe varsa tabi. Kontrol etmedim.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 18 Şub 2019, 00:11

Banggood’da Turkey Direct Mail ile göndermiyor... Diğer opsiyonlarda da gümrük çıkar herhalde...

Sakıncası yoksa ikinci el kaça aldınız öğrenebilir miyim? ÖM’den de yazabilirsiniz öyle daha uygunsa

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Şub 2019, 00:14

KingNothing yazdı: 18 Şub 2019, 00:11 Banggood’da Turkey Direct Mail ile göndermiyor... Diğer opsiyonlarda da gümrük çıkar herhalde...

Sakıncası yoksa ikinci el kaça aldınız öğrenebilir miyim? ÖM’den de yazabilirsiniz öyle daha uygunsa
Hocam oldukça temiz bir dominator v3 denk geldi. Kutusu ve tüm aksesuarları ve antenleri ile birlikte 1.800 tl civarına geldi sanıyorum. Realacc alıcı dahil.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 18 Şub 2019, 00:25

elmoblatch yazdı: 18 Şub 2019, 00:14 Hocam oldukça temiz bir dominator v3 denk geldi. Kutusu ve tüm aksesuarları ve antenleri ile birlikte 1.800 tl civarına geldi sanıyorum. Realacc alıcı dahil.
Çok güzel... Güle güle kullanın, bize de nasip olur inşallah bir gün :) ( Keşke benim olsaaa!! )

sevket.jpg
sevket.jpg (33.23 KiB) 6061 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Şub 2019, 00:40

Daha iyisi sizin olur işallahhh
Bu arada yakında satacağım 😁
İlgilenirseniz haber ederim isterseniz.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 18 Şub 2019, 01:05

Neden satıyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Şub 2019, 01:46

KingNothing yazdı: 18 Şub 2019, 01:05 Neden satıyorsunuz?
16:9...
Ben 4:3 uçmaya devam etmeye karar verdim. O yüzden ya ev200d ya da hdo alacağım. Hatta ev200d aldım. Memnun kalmazsam mecbur hdo.

Kullanıcı avatarı
armagan
Ad Soyad: armagan kara

Mesaj gönderen armagan » 02 Nis 2019, 11:00

elmoblatch yazdı: 18 Şub 2019, 01:46
Ben 4:3 uçmaya devam etmeye karar verdim. O yüzden ya ev200d ya da hdo alacağım. Hatta ev200d aldım. Memnun kalmazsam mecbur hdo.
son durumunuz nedir hocam ev200d memnun musunuz hdo ya geçmeye gerek varmı?

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 02 Nis 2019, 16:12

armagan yazdı: 02 Nis 2019, 11:00
elmoblatch yazdı: 18 Şub 2019, 01:46
son durumunuz nedir hocam ev200d memnun musunuz hdo ya geçmeye gerek varmı?
Merhaba Armağan Hocam,

EV200D gerçekten süper bir gözlük çıktı. Hemen hemen her açıdan... Hatta abartmak istemiyorum ama bu kadar iyi olması gerçekten inanılır gibi değil. Bana soracak olursanız hiç gerek yok. Ama bu yorumumda çok canalıcı bir nokta var ki herşeyden önemli: Görünüşe göre bunları söyleyen sadece benim :D

Etrafta, yani youtube forumlar vs benim gibi düşünün çok az. Hatta Youtube da bir kişi bile görmedim. Nasıl olur da birileri bu gözlüğü anlata anlata bitiremiyor ona da çok şaşırıyorum. Sadece stratejik ortaklıkları bulunan iyi ve pahalı markaları tanıtan bilindik isimlerden zaten olumlu bir beklentim yok. Fakat takip ettiğim başka kaynaklar da var. Onlar da bahsetmedi. "Baya iyi gibi görünüyor" deyip geçtiler. Demek ki ya bir yerde yanlışım var, ya da gözlük sadece bana hitab ediyor. O yüzden yorumumu çok da dikkate almayın.

Gördüğüm eksikleri söyleyeyim;
. Pili Fatsharklara göre baya az dayanıyor (double diversity). Fakat USB ile güç alıyor. Yanınızda bir powerbank varsa yarı yolda kalmıyorsunuz.
. Biraz geniş. Kafanız küçük ise tam oturmayabilir. Ancak yanlardan tam oturmasa da ilginç şekilde içeriye hiç ışık almıyor.
. Fan açma-kapama düğmesi çalışmıyor. Fan sürekli aktif.

İyi yanları sadece aklıma gelenler;
. Malzeme kaliteli.
. Çift diversity modül var ve harika çalışıyor. Bir de üstüne fiyata dahil.
. Görüntü cam gibi.
. 16:9 v 4:3 destekliyor.
. HDMI girişi ile ister film izleyin ister simülatörde çalışın.
. Pili bitse de USB disk ile güç verebiliyorsunuz.
. Oldukça haif.
. Kutu içeriği çok iyi.

Hızlıca aklıma gelenleri yazdım. Hakkaten çok iyi ürün. Belki henüz daha karşıma çıkmayan kötü süprizleri vardır. Eğer öyle bişeyler olursa da haber ederim.

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 02 Nis 2019, 17:05

elmoblatch yazdı: 02 Nis 2019, 16:12
EV200D gerçekten süper bir gözlük çıktı. Hemen hemen her açıdan... Hatta abartmak istemiyorum ama bu kadar iyi olması gerçekten inanılır gibi değil.
Bu mesajı okudum ve okurken baya şaşırdım. Sonra kim yazmış bunu diye yukarı baktım. Oh My God dedim 😁 Çok enteresan yorumlar 🙂
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 02 Nis 2019, 17:11

Sadik yazdı: 02 Nis 2019, 17:05
elmoblatch yazdı: 02 Nis 2019, 16:12
EV200D gerçekten süper bir gözlük çıktı. Hemen hemen her açıdan... Hatta abartmak istemiyorum ama bu kadar iyi olması gerçekten inanılır gibi değil.
Bu mesajı okudum ve okurken baya şaşırdım. Sonra kim yazmış bunu diye yukarı baktım. Oh My God dedim 😁 Çok enteresan yorumlar 🙂
Dominator V3 var. Kenara kalktı. Yakında satarım. O kadar iyi.
Ama tekrarlıyorum, bence. Hatta galba SADECE BENCE :)

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 02 Nis 2019, 18:23

Sırf kafada taşıması kolay diye o tarz bir gözlüğe geçeceğim... 4:3 oranı ile HDO tek seçenek gibi...

“FPV Gözlükler (FPV Goggle)” sayfasına dön