Banggood Alışveriş Sorunları

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
Terekeme
Ad Soyad: Kadir Yıldız

Banggood Alışveriş Sorunları

Mesaj gönderen Terekeme » 04 Nis 2018, 18:51

Merhabalar. Rc uçak projem için banggoodtan flysky i-6x kumanda almaya karar verdim. Ziraat banka kartı ve ininal kart olmak üzere iki kart ile işlemi gerçekleştirmeye çalıştım fakat iki kartada kartınız bu ödeme şeklini desteklemiyor diye uyarı geldi. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba?

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Banggood Alışveriş Sorunları

Mesaj gönderen BarisB » 04 Nis 2018, 20:42

Selamlar,

riskcontrol@banggood.com ve ppverify@banggood.com adreslerine, spariş numaranız ile birlikte kredi kartlarınızın önlü arkalı fotoğraflarını çekerek gönderebilir misiniz. Mesaj olarak ingilizce olarak siparişlerinizin reddedildiğini ve ekte fotoğrafları bulunan kartlar ile sipariş verdiğinizi belirtmelisiniz. Mail'ı, banggood.com'a üye olduğunuz mail adresinden göndermelisiniz. Facebook ile giriş yaptıysanız, facebook'da kayıtlı olan e-posta adresinizden yazmalısınız. Ayrıca nüfus cüzdanınız veya ehliyetinizin de arkalı önlü fotoğraflarını eklemeyi unutmayın.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

umuts
Ad Soyad: umut sev

Mesaj gönderen umuts » 04 Nis 2018, 21:40

Zirratın internet bankacılığından sanal kartla yapın güvenli ve kolay olur. KArt limitini siz belirliyorsunuz anlık.

taka8604
Ad Soyad: İbrahim AKIN

Mesaj gönderen taka8604 » 05 Nis 2018, 08:11

Ek olarak hangi alışveriş sitesi olursa olsun hiçbir yere kredi kartı numaranızı veya banka kartı numaranızı vermeyin. Her işinizi sanal kart ile yapmaya çalışın.

@elmoblatch arkadaşımızın anlattığı şeyleri bir sene evvel bende yaptım. Kart üzerindeki son kullanma tarihini paint yardımı ile karaladım.

Hatta ve hatta sanal kartlarımıda screen shot alıp gönderdim. Beni karalisteden çıkardılar. İleriki zamanlarda 3D security geleceğini ve bu sorunların yaşanmayacağından bahsettiler ki zaten de öyle oldu. Şu anda tüm alışverişlerimi banggood üzerinden 3D ile yapıyorum. Sıfır sıkıntı , sıfır sorun :)

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 08 Nis 2018, 20:55

Arkadaşlar bir sorum olacak.

Banggood da, ödeme bekleyen siparişleri iptal etmek mümkün mü?

Bir receiver siparişi verecektim, ama başka bir yerel sitede uygun fiyatlı oldum. Satıcıdan haber bekliyorum. Eğer hala alıcı elinde ise banggood dan sipariş vermeme gerek kalmayacak. Bu durumda siparişi nasıl iptal edebilirim?

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 08 Nis 2018, 22:54

Ödeme bekleyen sipariş için ödeme yapmazsanız birkaç gün içinde kendi iptal olur.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 08 Nis 2018, 22:59

Teşekkürler bilgi için. Diğer taraftan ses çıkmadı, sanırım banggoddan almam gerekecek.
Banggood da daha yeniyim, ilk defa bugün sipariş verdim. Şimdiye kadar hep Aliexpress kullanıyordum.
Sanırım ben de artık pek çoğumuz gibi banggooda yöneleceğim.

Kullanıcı avatarı
Rionella
Ad Soyad: Mutlu G

Mesaj gönderen Rionella » 24 Nis 2018, 05:00

Ziraat Bankası sadece 3D Secure ile yapılan işlemlere onay veriyor.Banggood'un uygulamasında 3D Secure sistemi şuan yok galiba sadece mobil site ve masaüstü sürümünde mevcut olması gerekli.

Terekeme
Ad Soyad: Kadir Yıldız

Mesaj gönderen Terekeme » 30 Nis 2018, 00:33

Cevaplarınız için teşekkürler. Alışverişimi ilk seferde uygulama üzerinden yapmaya çalıştım önceki mesajımda belirttiğim gibi alışverişi gerçekleştiremedim. Sonradan internet sitesinden alışverişi yapabildim. Banggoodun mobil uygulamasında ödemeler sıkıntılı oluyor. İyi günler.

taka8604
Ad Soyad: İbrahim AKIN

Mesaj gönderen taka8604 » 30 Nis 2018, 01:32

Mobil uygulamada 3d sorgulama yok. Bende siparislerimde sorun yasiyorum. Direk masaustu pc ile 3d sifre ile takir takir alisverisimi yapabiliyorum.

Enes1233
Ad Soyad: Enes bıyıklı

Mesaj gönderen Enes1233 » 23 Tem 2018, 14:14

Doğrulama epostası g+ ile giriş yaptım ne şifre istediler ne bişey eposta doğrula diyo basıyorum mail gitti diyor ama mail gelmiyor yardım edermisiniz

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 23 Tem 2018, 15:14

G+ a üye olduğunuz eposta adresine mail geliyor olmalı. Spam'a filan düşmüş olmasın?
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön