Bangood vergi sigortası ne kadar gerekli ?

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Kullanıcı avatarı
Gandalf

Bangood vergi sigortası ne kadar gerekli ?

Mesaj gönderen Gandalf » 13 Eki 2019, 10:09

Merhaba Bangood alışverişlerim dikkatimi ceken bir durum var çıkan vergi sigorta ücretinden daha az bu durum da vergi sigortası ile almak ne kadar mantikli sizce ?

Örneğin frsky x9lite pro kumanda icin 38 lira vergi sigortası ödedim bugun 30 tl vergi cikmis.

Bgpay.ile aldığım.mobula7 icin ışıklandırma paneli ( 4 dolardı) vergi ucreti olarak 5 lira ödedim sigortasi 8 liraydi

Kumanda icin sarj modülü siparişim de vergi sigortasi 12 tl falandı vergi 5 tl tuttu

3-5 lira için risk almaya degmez mi demeli yoksa zaten vergi kadar sigorta alıyorlar zaten diyerek sigorta seçeneğini secmemek mi gerek ?

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: Bangood vergi sigortası ne kadar gerekli ?

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 13 Eki 2019, 10:18

Doktorumtrak yazdı: 13 Eki 2019, 10:09 Merhaba Bangood alışverişlerim dikkatimi ceken bir durum var çıkan vergi sigorta ücretinden daha az bu durum da vergi sigortası ile almak ne kadar mantikli sizce ?

Örneğin frsky x9lite pro kumanda icin 38 lira vergi sigortası ödedim bugun 30 tl vergi cikmis.

Bgpay.ile aldığım.mobula7 icin ışıklandırma paneli ( 4 dolardı) vergi ucreti olarak 5 lira ödedim sigortasi 8 liraydi

Kumanda icin sarj modülü siparişim de vergi sigortasi 12 tl falandı vergi 5 tl tuttu

3-5 lira için risk almaya degmez mi demeli yoksa zaten vergi kadar sigorta alıyorlar zaten diyerek sigorta seçeneğini secmemek mi gerek ?
Açıkcası ben artık vergi sigortası yapmayı bıraktım. Son 3 5 paket sigorta yapmadım.

Ne zaman kamera lens veya görüntü aktarımı ilgili birşey alırsam veya değeri tek başına 300tl olan uruun alırsam o zaman sigorta yapacağım...

Dediğin gibi 100 150tl lik paketlere sigorta kadar vergi çıkıyor, sonra ben 10 20 TL diye girip pttde uğraşmıyorum, sigortayı boşuna idemis oluyorum....

“Genel” sayfasına dön