Uzun süredir gelmeyen kargo

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
Cagri
Ad Soyad: Zekai çağrı er

Uzun süredir gelmeyen kargo

Mesaj gönderen Cagri » 12 Haz 2018, 14:42

Merhaba arkadaşlar banggod tan 4 adet motor siparişi vermiştim ama işin garibi şu motordan önce sipariş verdiğim fc ve esc geldi ve motorların siparişinden 1gün sonra sipariş verdiğim kamera ve görüntü vericisi geldi ama motorlar gelmedi ürün kaybolmuş olabilirmi banggod e posta attım ama galiba bildirim amaçlı gelen banggod eposta adresine attım banggod a hangi e posta adresi üzereinden ulasabilirim

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Uzun süredir gelmeyen kargo

Mesaj gönderen BarisB » 12 Haz 2018, 14:46

Selam,

Banggood'a kayıt olduğunuz eposta adresinizden, cservice@banggood.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.
Sipariş numaranızıda eklemeyi unutmayın.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
imertgul
Ad Soyad: Mert Gül
İletişim:

Mesaj gönderen imertgul » 12 Haz 2018, 15:12

Merhaba,

Kargonuz takipli kargo mu? Mümkün olduğunca değerli şeyleri takipli kargo olarak sipariş verin. Eğer takipsiz kargo ve Türkiyeye uzun süre önce girdiğini düşünüyorsanız bölgenizin PTT Dağıtım merkezini aramanız gerekebilir. Bazen ürünler kayboluyor, açılabiliyor ama genelde gelmeme sebebi yoğunluk oluyor. Sabah arayabildiğiniz kadar erken arayın, sabırlı ve sıcak kanlı davranmanız sonucunda sizin mahallenize hizmet veren dağıtım memuruna telefonla ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında 2-3 saat içerisinde elde edebilirsiniz kargonuzu.

Bu arada takipsiz kargoyu eve çıkartma zorunlulukları yoktur. Bina girişine bırakabilirler. O yüzden ulaşabileceğiniz biri olması iyi olacaktır.

İyi Günler

Kullanıcı avatarı
Halilsamutoglu
Ad Soyad: Halil İbrahim samuto

Mesaj gönderen Halilsamutoglu » 12 Haz 2018, 16:12

Ayni sorun bende de var. 1 gun arayla aldığım 2 siparisten biri bi turlu gelemedi. Hatta ilerlemiyor bile. 2 defa yazdim banggood a bekleyin felan diyolar. Anlamadim gitti.
:mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Mesaj gönderen Aliuzunali » 12 Haz 2018, 21:58

Benimde BG dan 2 aya yakın kargom gelmedi. Bende para iadesi isteyip aynı ürünü farklı bir versiyonunu aldım. 2. Ürün elime ulaşmadan 1. Ürün geldi ve şok oldum. Benzer iki ürün almış oldum. Geri göndermektense parasını ödemeyi tercih ettim. Aynı ürün daha satılmadığı için başka bir yöntemle parasını ödedim. Sonradan birisini sattım. Sonuçta ürünlerin gelmesi 2 ayda sürebiliyor.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 13 Haz 2018, 00:30

BG'dan takipsiz kargolar bana 30-50 günde geliyor. Takipliler de 8-15 günde geliyor. Bu yüzden ya takipli kargo için ekstra para veriyorum, ya da ücretsiz takipli kargoya hak kazanmak için sepet toplamı 30-35 dolar olacak şekilde ürün ekliyorum. Bu şekilde ortalama 10 günde ulaşıyor elime.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön