Satılık Emax Tinyhawk RTF Kit

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
ggorkem
Ad Soyad: Görkem Demir

Satılık Emax Tinyhawk RTF Kit

Mesaj gönderen ggorkem » 20 Mar 2020, 18:34

Herkese merhabalar.
Elimde bulunan emax tinyhawk rtf kiti satmak istiyorum. Cihazların hepsini kendi isteğim doğrultusunda görülen renklere boyadım. Fakat frame üzerinde kalitesiz boya kullanmamdan dolayı dökülmeler oldu. Alacak olan arkadaş eğer isterse hepsini istediği renge çevirebilirim. Gözlük ve kumanda da dahil herhangi bir problemi bulunmuyor. Fakat setle beraber gelen pil için aynısını söyleyemeyeceğim. Pil iyi durumda değil. Maksimum 1 dakika havada kalabiliyorsunuz. Set ile beraber bir kumanda bir de gözlük için birer adet 18650 pil geliyor. Yine istenirse 2 adet eski bir laptoptan söktüğüm sony marka 18650 li ion pil ekleyebilirim. Almak isteyen gelip deneyebilir ve o şekilde alabilir. Çalışırkenki videosunu da atabilirim. Set banggood üzerinde kargosuz vergisiz 1050 lira. Ben de bu haliyle 1250 tl istiyorum. Pazarlık çok olmamak koşuluyla bir miktar olabilir. Seti gözlük dahil olmadan da satabilirim. Onun için de fiyat konuşulur. Fakat kumanda ve drone u ayırmak istemiyorum.
Elimde bir adet de mobula 7 üzerinden çıkmış vtx kamera ikilisi bulunuyor. Onun için de 100 tl istiyorum.
DSC_0546.JPG
DSC_0554.JPG
Taranis kumanda ile takas düşünülür.

ggorkem

Re: Satılık Emax Tinyhawk RTF Kit

Mesaj gönderen ggorkem » 22 Mar 2020, 12:45

Güncel

Serhan
Ad Soyad: Serhan Ekici

Mesaj gönderen Serhan » 22 Mar 2020, 15:11

Benim kumandam ve gözlüğüm var. Alıcımı ona tanıtabilir miyim ? Kendi kumandamı kullanabilir miyim ? Ayrıca 2s lipo pil ile çalışır mı ? Menzil ne kadar vs. Bilgi verebilir misiniz ?
Dosya ekleri
image.jpg

ggorkem

Mesaj gönderen ggorkem » 22 Mar 2020, 17:44

Serhan yazdı: 22 Mar 2020, 15:11 Benim kumandam ve gözlüğüm var. Alıcımı ona tanıtabilir miyim ? Kendi kumandamı kullanabilir miyim ? Ayrıca 2s lipo pil ile çalışır mı ? Menzil ne kadar vs. Bilgi verebilir misiniz ?
Kumandanız frsky ise direkt olarak bind edip uçurabilirsiniz. Flysky veya başka kumanda kullanıyorsanız alıcınızı lehimleyip uçabilirsiniz. Kumandada menzil konusu alıcı-kumanda ikilisine bağlıdır. Görüntü menzili olarak da cihaz üzerinde 25mw bir vtx var. Ev içi içerisinde yeterli bir menzil alabilirsiniz. Ben kendi gözlüğü ile dublex evde arada oturarak tüm evde uçabiliyordum. Alıcısı daha kaliteli bir gözlük ve anten ile daha iyi bir menzile sahip olursunuz doğal olarak. Cihaz 2s desteklemiyor. Mockingbird ayarları ile fazla atik hale geliyor 2s ile zaptedilmesi çok zor olurum sanırım evde zaten.

ggorkem

Mesaj gönderen ggorkem » 23 Mar 2020, 19:51

Güncel

ggorkem

Mesaj gönderen ggorkem » 26 Mar 2020, 00:07

Güncel tüm set 1100 tl

“Satış İlanları” sayfasına dön