Satılık Sıfır ve 2. El Parçalar

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
Kays
Ad Soyad: Kaan Kaya

Satılık Sıfır ve 2. El Parçalar

Mesaj gönderen Kays » 23 Şub 2021, 03:38

Merhabalar. Ürünler ve fiyat bilgileri verilmiştir. Fotoğraf sınırından dolayı hepsini ekleyemedim. Neredeyse birçok parçayı aldığımdan ucuza-denk koymaya çalıştım. Herhangi bir teklif veya soru için sadece özelden ulaşınız.

Hobbywing XRotorPRO 40A: 720 TL
6 adettir. 2 adet ve 4 adet şeklinde verebilirim.
15)ESC1.jpg

SunnySky V3508 380 KV Fırçasız DC Motor: 940 TL
4 adettir. 4 adet olarak verebilirim. Bakımları yenidir. 2 adet adaptör üzerinde ufak kaza sonucu hafif çizikler mevcuttur. Yedek +1 tane adaptörü vardır. Bir tanesi V2 modeldir bunun özellik olarak farkı yoktur sadece vida boyutları farklıdır, onun da vidaları ve adaptör seti tamdır. Kutusuna kadar her şeyi durmaktadır.
14)fırçasız motor3.jpg

Gens Ace 10000mAh 6S1P 25/50C: 930 TL
Storage mode'da bekletilmektedir. 4-5 defa kullanılmıştır ve bu esnada dip noktalara kadar asla kullanılmamıştır. Sıcak veya çok soğuk bir ortamda bekletilmemiştir. Şişme, bozulma vs. herhangi bir problemi yoktur.
18)lipo pil.jpg

Tarot 650 Karbon Fiber Frame Tam Set: 870 TL
Alt gövde, üst gövde, plakalar, kanatlar, borular vs. full karbon fiberdir. İniş takımları (2 adet) plastiktir. Fotoğraf kalabalığı olmaması açısından birkaç parçayı ekliyorum. Ayrıca yanında ek olarak 4 adet her biri yaklaşık 35 mm uzunluğunda olan alüminyum kanatlar verilecektir. Ara eleman ve motor sıkıştırma aparatı olmak üzere birkaç parça siyaha boyanmıştır. Pil montaj plakası üzerindeki Tarot yazısının içini doldurup kapattım ve boyadım. Yanında cıvataları, bağlantı elemanları vs. eksiksiz gönderilecektir. Herhangi bir kırılma, çatlama vs. mevcut değildir. Kutusu ve kılavuzu durmaktadır.
1)alt gövde.jpg
3)kanat alüminyum2.jpg
3)kanat karbon fiber2.jpg
6)iniş takımı.jpg

FLY SKY FS-İ6S RC Kumanda ve FS-İA10B Alıcı: 650 TL
İkisi de 10 kanallıdır. Verici (kumanda) kurulumu yapılmıştır. Telefon tutucusu dahildir. Tutucu deliği üretici hatasından dolayı kalın yapıldığı için bağlantı kısmı inceltilirken orta delik kısmı çevresinde hafif çizik oluştu. Bu çizik görüntüyü bozmamakta ve tutucu üzerine geldiği zaman gözükmemektedir. Üzerinde +60 dolum Duracell piller hediye verilecektir.
19)kumanda1.jpg
19)kumanda3.jpg

14x4 CW/CCW Ahşap Pervane Seti: 140 TL
2 adet CW, 2 adet CCW olmak üzere toplamda 4 adettir. 4 adet olarak verilecektir. Ürünler sıfırdır, hiçbir şekilde paketi açılmamıştır.

Az Hasarlı 14x4 CW/CCW Ahşap Pervane Seti: 60 TL
CW ve CCW olmak üzere 2 adettir. 1 kez kaza görmüşlerdir. Hasar sadece çatlak şeklindedir. Bunların tümü hızlı yapıştırıcı set ile tamir edilmiş ve ardından bu pervaneler ile birkaç defa güvenli uçuşlar gerçekleştirilmiştir. Balansları yapılmıştır.
151975871_1053625038456385_608423110281770537_n.jpg

Matek Led and Power Hub 5IN1 V3 PDB: 65 TL
Ürün sıfırdır, hiçbir şekilde açılmamıştır.

FPV Görüntü Aktarma Seti (Verici+Alıcı): 300 TL
Ürün verici ve alıcıdan oluşmak üzere set halindedir. Kameranızdan gelen görüntüyü anlık olarak telefonunuza yansıtmaya yarar. EWRF TS5823PRO Verici ve 5.8 G akıllı telefon alıcısından oluşmaktadır. Vericiyi yaklaşık 3.5 saat çalıştırmama rağmen hiçbir problem yaşamadım. İHA, drone, tekne, RC uçaklar, helikopter ve birçok aracınızda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Eachine FPV Kamera: 50 TL SATILMIŞTIR
600 TVL'dir. Ürün sıfır gibidir. 2 kez deneme için kullanıldı. 1.8 mm lens, 170 derece FOV açısına sahiptir. Ürün denendiği andaki videolar elimde mevcuttur.

Ublox Neo-M8N GPS Modül+GPS Tutucu: 220 TL
Ürün tutucusu ile birlikte verilecektir. Pixhawk/APM ile uyumludur.

FPV Radyo Telemetri Modül: 200 TL
Verici ve alıcı olmak üzere 2 adettir. Verici frekansı 915Mhz'dir. Verici gücü 500mW (Temin ettiğim zaman bana böyle söylendi). Mission Planner ve QGroundControl'de aktif şekilde kullanılmıştır. Pixhawk/APM uyumludur.

Buzzer Ses Modülü: 25 TL
Pixhawk/APM uyumludur. 1 kez deneme amaçlı kullanılmıştır.

90A Güç Modülü: 50 TL
Pixhawk/APM uyumludur. Yanma, soyulma vs. gibi durumlar olmamıştır.

PPM Encoder: 45 TL
Pixhawk/APM uyumludur.

Emniyet Anahtarı: 25 TL
Pixhawk/APM uyumludur.

RGB Modül: 50 TL
Pixhawk/APM uyumludur. Ürün sıfırdır.

I2C Splitter: 40 TL
Pixhawk/APM uyumludur. Ürün sıfırdır.

Anti Titreşim Amortisör: 50 TL
Pixhawk/APM uyumludur. Kurulumu yapılmıştır. İstenirse söküp yollayabilirim.

Pixhawk 2.4.8 (Sorunlu): 150 TL SATILMIŞTIR
Telem2 kısmı yanmıştır, gerisi çalışır vaziyettedir.

Pervane Balans Aleti: 110 TL
Karbon fiber yapıdadır. Kurulumu yapılmıştır istenirse söküp yollayabilirim.
En son Kays tarafından 10 Mar 2021, 01:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: Satılık Sıfır ve 2. El Parçalar

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 23 Şub 2021, 09:16

Motorlar ve escler için fiyat hepsi için mi

Kays
Ad Soyad: Kaan Kaya

Re: Satılık Sıfır ve 2. El Parçalar

Mesaj gönderen Kays » 23 Şub 2021, 09:55

İkisinin fiyatı da 4 adet içindir. Eğer motor ve ESC'yi beraber alacak olan olursa kalan 2 adet ESC'yi hediye edeceğim.

“Satış İlanları” sayfasına dön