YENİ BAŞLAYAN BİRİ İÇİN SİMULASYON VE GERCEK UCUS İCİN KUMANDA ÖNERİSİ

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
newdronepilot
Ad Soyad: MUHARREM BERK OZSERT

YENİ BAŞLAYAN BİRİ İÇİN SİMULASYON VE GERCEK UCUS İCİN KUMANDA ÖNERİSİ

Mesaj gönderen newdronepilot » 26 May 2022, 00:37

Merhaba arkadaşlar uzun süredir dji dronelarını kullanıyorum ve artık beni kesmemeye başladı. Bu yüzden artık daha atraksiyonlu videolar çekmek için fpv cinewhoop makinelerine geçiş yapıp, öğrenmek istiyorum.Bu yüzden profesyonel insanların tavsiyelerine göre kumanda+simulasyon olarak başlangıç yapmam gerekiyor.Başlangıç seviyesinde olan bir insan için ne önerirsiniz?(kumandayı sadece simulasyon için değil, fpv topladıktan sonra da uzun süre kullanmak için önerirseniz memnun kalırım) Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Atmaca
Ad Soyad: Selim Demirci
İletişim:

Re: YENİ BAŞLAYAN BİRİ İÇİN SİMULASYON VE GERCEK UCUS İCİN KUMANDA ÖNERİSİ

Mesaj gönderen Atmaca » 31 May 2022, 21:30

kumanda olarak jumper t16s'i övüyorlar, şu sıralar eskisi gibi frsky tercih edilmemeye başladı, harici modül desteklemesi ve 4in1 verici sayesinde diğer markaların alıcıları ile de bağlanabilmesi sayesinde uzun süre işinize yarayabilir.
simulasyon için yarışçılar velocidrone simulatör harici önermiyor zaten ama yarış ağırlıklı bir simulatör, cinewhoop için uygun olur mu bilemem ama velocidrone yanında liftoff tavsiyesi verenlerde oldu, bir ara steam üzerinde 30 liraydı şuan fiyatı 150 liraya çıktı. bunlara bir bakabilirsiniz,
Jumper TPro - Flysky İ6
Qav180 - X2 elf 88
Flysight Spx02 - Eachine Ev800

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön