Toolkitrc M6 ilk kullanımda yandı nasıl iade ederim

Bataryalarımızı şarj etmek için kullandığımız şarj aletleri
lance
Ad Soyad: Hazar Doğan

Toolkitrc M6 ilk kullanımda yandı nasıl iade ederim

Mesaj gönderen lance » 02 Ağu 2022, 15:02

Merhabalar Şarj aletimin önündeydim ve bir anda duman çıktı o anca soketi yerinden çıkartıp fişi çektim ancak bişeyler yandı içinde ve artık şarj vb yapmıyor ama açılıyor içersinden yanık kokusu geliyor kendisi 70 derecede kapatacaktı fakat elime aldığımda 70 dereceyi çoktan geçmişti

ürünü bangooddan aldım nasıl iade ederim veya para iadesi alırım daha önce para iadesi alan var mı teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: Toolkitrc M6 ilk kullanımda yandı nasıl iade ederim

Mesaj gönderen Aliuzunali » 04 Ağu 2022, 12:38

lance yazdı: 02 Ağu 2022, 15:02 Merhabalar Şarj aletimin önündeydim ve bir anda duman çıktı o anca soketi yerinden çıkartıp fişi çektim ancak bişeyler yandı içinde ve artık şarj vb yapmıyor ama açılıyor içersinden yanık kokusu geliyor kendisi 70 derecede kapatacaktı fakat elime aldığımda 70 dereceyi çoktan geçmişti

ürünü bangooddan aldım nasıl iade ederim veya para iadesi alırım daha önce para iadesi alan var mı teşekkürler
Merhaba benimde ısdt şarz aleti almıştım ve storage modunda yandı. Bangood a mesaj attım. onlarda yarı ücretini ödeyerek yeni gönderebiliriz dediler. Bende yarı fiyatına orjinal imax aldım. Tam ücreti öderlermi bilmiyorum. Ama bir dene. yoksa tekliflerini kabul etmekten başka çare yok. Bozulan şarz aletinin bir mofseti yanmış. Aynısından bulamadım. Bulsamda belki başka yerleride yanmıştır. bu yüzden uğraşmaya değmez.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

lance
Ad Soyad: Hazar Doğan

Mesaj gönderen lance » 10 Ağu 2022, 21:50

Ben ticket açtım benden barkodun fotoğrafını istediler birde ürünün shipping ile gelen kargo paketinin üzerinin fotoğrafını
fakat onu attığım için atamadım

şuan günlerdir yanıt alamıyorum ürünün içini açmak garanti kapsamı dışına çıkartılır mı birde bunlar ne kadar bekletiyor?

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Mesaj gönderen Aliuzunali » 10 Ağu 2022, 22:50

lance yazdı: 10 Ağu 2022, 21:50 Ben ticket açtım benden barkodun fotoğrafını istediler birde ürünün shipping ile gelen kargo paketinin üzerinin fotoğrafını
fakat onu attığım için atamadım

şuan günlerdir yanıt alamıyorum ürünün içini açmak garanti kapsamı dışına çıkartılır mı birde bunlar ne kadar bekletiyor?
Ürün geri iade olmuyor. Para iadesi yada yeni ürün gönderiyorlar. Benimki uzun zaman olduğu için hatırlamıyorum. Ama benden ürün arızası için video istemişlerdi yada ben video göndermiştim. Ürün ile bilgileri kargo şirketinin takip sitesinden belki öğrenebilirsin. Uzun sürebilir. Bazen hemen cevap vermiyorlar.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

“Şarj Cihazları” sayfasına dön