SATILIK 8 ADET 1045 ABS PERVANE - 40TL

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
Kullanıcı avatarı
kebapbringer
Ad Soyad: Furkan Göydağ

SATILIK 8 ADET 1045 ABS PERVANE - 40TL

Mesaj gönderen kebapbringer » 16 Mar 2021, 20:18

SATILIK 8 ADET 1045 ABS PERVANE - 40 TL

HERKESE MERHABALAR MOTOR ŞAFTIM İLE UYUMLU OLMADIĞI İÇİN PERVANELER ELİMDE KALDI BU SEBEPLE SATIYORUM

BU PERVANELERİ DAHA ÖNCE HİÇ KULLANMADIM SADECE İKİ TANESİNİN PAKEDİNİ AÇIP MOTOR ŞAFTIM İLE UYUMLU OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETTİM.

KOCAELİNDE İKAMET EDİYORUM ALICISI OLURSA YÜZYÜZE GÖRÜŞÜP HALLEDEBİLİRİZ, EĞER ALICI KOCAELİ DIŞINDAN OLURSA ALICI ÖDEMELİ KARGO İLE YOLLAYABİLİRİM VEYA İSTERSENİZ KOCAELİNE GELİN BİR ÇAYIMIDA İÇERSİNİZ :D

BUARADA KULLANDIĞIM MOTORLAR RACERSTAR BR2212 BU MOTOR DA KESİKLİ ŞAFT BULUNDUĞU İÇİN ONA UYGUN PERVANE KULLANMAK GEREKİYOR ELİNDE BR2212 YE UYGUN PERVANE BULUNAN VARSA ANLAŞIP TAKASDA GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.

8 ADET 1045 ABS PERVANE - 40 TL

ALICIYA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

İLETİŞİM İÇİN KONU ALTINA VEYA ÖZEL MESAJ KISMINA MESAJLARINIZI YAZABİLİRSİNİZ
pervane1
pervane1
pervane2
pervane2

Hakanakkasoglu
Ad Soyad: Hakan akkaşoğlu

Re: SATILIK 8 ADET 1045 ABS PERVANE - 40TL

Mesaj gönderen Hakanakkasoglu » 17 Mar 2021, 00:05

bende bu motorda bu pervanelerden kullanıyorum neyini uygun görmediniz acaba acemilerdenim bende
sizdeki motorlar bundan mı acaba
https://tr.banggood.com/4X-Racerstar-Ra ... rehouse=CN
bendeki bundan ama
https://tr.banggood.com/Racerstar-BR221 ... rehouse=CN

Kullanıcı avatarı
kebapbringer

Mesaj gönderen kebapbringer » 17 Mar 2021, 01:53

https://tr.banggood.com/4X-Racerstar-Ra ... rehouse=CN

bende bunlardan var gördüğün gibi motorun şaftına diş açılmış ve şaft üzeri de pervane kilitli kalabilsin diye trimlenmiş bu sebeple benim aldığım düz yuvarlak delikli pervaneler bu motorlara uygun değil.

senin kullandığın motorun şaftında diş yok ve düz olduğu için pervaneleri rahatlıkla kullanabilirsin

Hakanakkasoglu
Ad Soyad: Hakan akkaşoğlu

Mesaj gönderen Hakanakkasoglu » 17 Mar 2021, 12:04

kebapbringer yazdı: 17 Mar 2021, 01:53 https://tr.banggood.com/4X-Racerstar-Ra ... rehouse=CN

bende bunlardan var gördüğün gibi motorun şaftına diş açılmış ve şaft üzeri de pervane kilitli kalabilsin diye trimlenmiş bu sebeple benim aldığım düz yuvarlak delikli pervaneler bu motorlara uygun değil.

senin kullandığın motorun şaftında diş yok ve düz olduğu için pervaneleri rahatlıkla kullanabilirsin
Teşekkürler bilgilendirmme için elimde 20 tane pervane olmasa kesin alırdım çok uyguna bırakıyorsunuz bence

Kullanıcı avatarı
kebapbringer

Mesaj gönderen kebapbringer » 20 Mar 2021, 18:26

YENİ KONU AÇMAK YERİNE BURAYA YAZIYORUM BR2212 RACING EDITION İLE UYUMLU 1045 PERVANE ARAMAKTAYIM.

spvTpb.jpg
FOTOĞRAFTA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MOTOR ŞAFTI DÜZ DEĞİL TRİMLENMİŞ BU SEBEPLE PERVANE DELİĞİ BU ŞAFTA UYGUN ŞEKİLDE OLMALIDIR ELİNDE BULUNAN VARSA İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM.

VEYAHUT ELİNDE BULUNMAYAN FAKAT NEREDE TEMİNEDEBİLECEĞİME DAİR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİRSE SEVİNİRİM

SkyLord
Ad Soyad: Serdar Bayram

Mesaj gönderen SkyLord » 20 Mar 2021, 22:37

kebapbringer yazdı: 20 Mar 2021, 18:26 YENİ KONU AÇMAK YERİNE BURAYA YAZIYORUM BR2212 RACING EDITION İLE UYUMLU 1045 PERVANE ARAMAKTAYIM.

spvTpb.jpg

FOTOĞRAFTA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MOTOR ŞAFTI DÜZ DEĞİL TRİMLENMİŞ BU SEBEPLE PERVANE DELİĞİ BU ŞAFTA UYGUN ŞEKİLDE OLMALIDIR ELİNDE BULUNAN VARSA İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM.

VEYAHUT ELİNDE BULUNMAYAN FAKAT NEREDE TEMİNEDEBİLECEĞİME DAİR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİRSE SEVİNİRİM
bu linkteli pervaneleri kullanabilirsin hocam. Aynı motor bende de var bu pervaneleri kullanıyorum bende.
https://www.f1depo.com/urun/dji-1045-pe ... -cw-10-inc
ayrıca elimde yukarıdaki pervanelere benzer ama göbeği sizdeki mile uygun olan pervane var marka olarak gemfan diye geçiyor. Belki bu isime aratırsanız yurt dışından hesaplıya alabilirsiniz. gemfan 1045 leri zamanında hobbiyking sitesinden almıştım ama şuanda orada satılmıyor galiba.

Kullanıcı avatarı
kebapbringer

Mesaj gönderen kebapbringer » 20 Mar 2021, 23:11

SkyLord yazdı: 20 Mar 2021, 22:37
kebapbringer yazdı: 20 Mar 2021, 18:26 YENİ KONU AÇMAK YERİNE BURAYA YAZIYORUM BR2212 RACING EDITION İLE UYUMLU 1045 PERVANE ARAMAKTAYIM.

spvTpb.jpg

bu linkteli pervaneleri kullanabilirsin hocam. Aynı motor bende de var bu pervaneleri kullanıyorum bende.
ayrıca elimde yukarıdaki pervanelere benzer ama göbeği sizdeki mile uygun olan pervane var marka olarak gemfan diye geçiyor. Belki bu isime aratırsanız yurt dışından hesaplıya alabilirsiniz. gemfan 1045 leri zamanında hobbiyking sitesinden almıştım ama şuanda orada satılmıyor galiba.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam linkteki pervanelere baktım aklıma şu takıldı bu pervanenin şaft deliği yuvarlak mı yoksa motorun şaftına boşluksuz tam uyacak şekilde mi?

Bunu şu yüzden soruyorum eğer delik motor şaftının çapına uygunsa da pervaneler oturur fakat şaft üzerinde ki trimli kısım pervane deliği tarafından kapatılmaz ise eğer pervaneler dönerken kayabilir yani kilit maksadıyla açılmış trim işlevsiz kalabilir.

umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Mümkünse pervanenin delik kısmını ve br2212 motora nasıl oturduğunu gösteren birkaç fotoğraf çekip ekleyebilirmsiniz aklımda soru işareti kalmasın çünkü bu pervaneler hakkında gerçekten çok az bilgi var.

SkyLord
Ad Soyad: Serdar Bayram

Mesaj gönderen SkyLord » 21 Mar 2021, 08:18

kebapbringer yazdı: 20 Mar 2021, 23:11
SkyLord yazdı: 20 Mar 2021, 22:37

spvTpb.jpg

Cevabınız için teşekkür ederim hocam linkteki pervanelere baktım aklıma şu takıldı bu pervanenin şaft deliği yuvarlak mı yoksa motorun şaftına boşluksuz tam uyacak şekilde mi?

Bunu şu yüzden soruyorum eğer delik motor şaftının çapına uygunsa da pervaneler oturur fakat şaft üzerinde ki trimli kısım pervane deliği tarafından kapatılmaz ise eğer pervaneler dönerken kayabilir yani kilit maksadıyla açılmış trim işlevsiz kalabilir.

umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Mümkünse pervanenin delik kısmını ve br2212 motora nasıl oturduğunu gösteren birkaç fotoğraf çekip ekleyebilirmsiniz aklımda soru işareti kalmasın çünkü bu pervaneler hakkında gerçekten çok az bilgi var.
https://i.hizliresim.com/xjFtUU.jpg
hocam pervane göbeği bu şekilde. göbeğin alt kismi motor milinin işaretli kesik kısmına silindir şeklinde neredeyse cok az miktarda oynayacak şekilde geliyor. pervanenin ust kısmı fotoda net gözükuyormu bilmiyorum motorun somunu gibi içten dişli. pervaneyi motorun üstüne koyunca tıpkı somun sıkar gibi pervaneyi oturtuyoruz iyice sıkınca saten pervane kitleniyor ve hareket edemiyor.
eğer bu sekilde değilse motorun kendi somunu ile kullanmak isterseniz gemfan,ın pervanesine bakabilirsin. onda böyle kilit sistemi yok. direk motor milinin o altındaki centikli yere yerleştirip motor somununu sıkıyorsun o kadar.

“Satış İlanları” sayfasına dön