Aliexpress yardım

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
HEXRA
Ad Soyad: Halil İbrahim Demir

Aliexpress yardım

Mesaj gönderen HEXRA » 22 Ara 2023, 17:16

2 gün önce aliexpressden yeni yapacağım fpv drone için kumanda siparişi vermiştim bugün sipariş sayfasına baktığımda siparışı onaylaa diye bir seçenek gördüm . Siparişi verdiğimi onlaylama anlamına geldiğini düşünüp bastım ve ürünü değerlendir sayfası geldi . Ne olduğunu anlayamadım kısa bir googlelemeyle aslında siparışı teslim aldığımı onayladığımı fark ettim. Ama teslim almadım ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: Aliexpress yardım

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 22 Ara 2023, 20:32

HEXRA yazdı: 22 Ara 2023, 17:16 2 gün önce aliexpressden yeni yapacağım fpv drone için kumanda siparişi vermiştim bugün sipariş sayfasına baktığımda siparışı onaylaa diye bir seçenek gördüm . Siparişi verdiğimi onlaylama anlamına geldiğini düşünüp bastım ve ürünü değerlendir sayfası geldi . Ne olduğunu anlayamadım kısa bir googlelemeyle aslında siparışı teslim aldığımı onayladığımı fark ettim. Ama teslim almadım ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz.
Eğer kargoyla ilgili bir sorun olmazsa sorun olmaz ama isterseniz aliexpress desteğine yazın onlar geri alabiliyor sanırım

Grk3nn
Ad Soyad: Gürkan Sönmez

Mesaj gönderen Grk3nn » 25 Ara 2023, 09:56

Teslim alınca onaylamanız gerekiyordu hocam. Desteğe yazın yanlışlıkla onayladığınızı yardımcı olurlar.

HEXRA
Ad Soyad: Halil İbrahim Demir

Mesaj gönderen HEXRA » 25 Ara 2023, 20:54

Grk3nn yazdı: 25 Ara 2023, 09:56 Teslim alınca onaylamanız gerekiyordu hocam. Desteğe yazın yanlışlıkla onayladığınızı yardımcı olurlar.
saolun

“Genel” sayfasına dön