SATILIK QUAD PARÇALARI

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: SATILIK QUAD PARÇALARI

Mesaj gönderen BarisB » 16 Ağu 2018, 01:00

Çok geçmiş olsun hocam tekrar gerçekten içim gitti :(

Benim uyarılarım size değldi. Ne kadar güzel ki siz önlemlerinizi almışsınız. Yazdıklarım, hem sizin yazdıklarınızı hem de benim yazdıklarımı ileride okuyacak olan, bu hobiye yeni başlayacak olan arkadaşlaraydı. Sizi kastetmiş gibi göründüyse özür dilerim. Her fırsatta bu uyarıları yapmaya gayret ediyorum. Baktım yine konusu açılmış, bu güzel ortayı kaçıramazdım yani :D
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 16 Ağu 2018, 02:26

elmoblatch yazdı: 16 Ağu 2018, 01:00 Çok geçmiş olsun hocam tekrar gerçekten içim gitti :(

Benim uyarılarım size değldi. Ne kadar güzel ki siz önlemlerinizi almışsınız. Yazdıklarım, hem sizin yazdıklarınızı hem de benim yazdıklarımı ileride okuyacak olan, bu hobiye yeni başlayacak olan arkadaşlaraydı. Sizi kastetmiş gibi göründüyse özür dilerim. Her fırsatta bu uyarıları yapmaya gayret ediyorum. Baktım yine konusu açılmış, bu güzel ortayı kaçıramazdım yani :D
estagfirullah baris hocam ben kendi şahsıma bu konularda acemi bir drone merkakisi olarak siz tecrübeli hocalarimizin paylaşımlarını her daim kulağıma küpe edinmeye çalışıyorum ama malum kirip dökmeden bu işi öğrenmek zor tabiki tedbir almak sart.
başıma gelen kazalarda da iyice anladım ki gerçekten bu alet oyuncak değil...
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59
Ad Soyad: Yavuz BALIK

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 18 Ağu 2018, 09:29

Boga67 yazdı: 15 Ağu 2018, 15:52 Slm Yavuz hocam cabuk vazgectiniz. vazgeçmeyin gönderin ben size toplayayım
Drone ucurma keyfini alın
Çok teşekkür ederim abim teklifin düşünmen yeterli sonuç başarılı :)... evet erken vazgeçmek değil aslında umudumu yitirmiştim kafamı toplayamadım her sabah iş çıkışı uykusuz başına oturdum ama 1 hafta sonunda toplandı ve uçuyor :) tahmin ettiğimden daha güçlü cihaz. en çok emeği geçen berkerman hocam a çok teşekkür ederim ve gökhan abi ile barış abi sizlere de teşekkür ederim bilgileriniz ile aydınattınız.
Tehlikeli Oyuncaklar...

togibyte
Ad Soyad: togan yetiş

Mesaj gönderen togibyte » 23 Ağu 2018, 19:31

arkadaşlar selam 1000 tl yakın bütçem var bana toplama konusunda yardımcı olur musunuz.

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 23 Ağu 2018, 19:39

togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 19:31 arkadaşlar selam 1000 tl yakın bütçem var bana toplama konusunda yardımcı olur musunuz.
Hos geldin hocam aramıza yalnız 1000 tl ye quad toplanirmi bilemiyorum sadece kumanda 300 tl oldu dolar kuru yüzünden hevesinizi kırmak değil amacım üstadlar size uygun alıştırma quad ı toplamanız için parça önerisi yapar yardımcı olabilirler. Saygılar.
Tehlikeli Oyuncaklar...

togibyte

Mesaj gönderen togibyte » 23 Ağu 2018, 19:49

ElektronikSeven59 yazdı: 23 Ağu 2018, 19:39
togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 19:31 arkadaşlar selam 1000 tl yakın bütçem var bana toplama konusunda yardımcı olur musunuz.
Hos geldin hocam aramıza yalnız 1000 tl ye quad toplanirmi bilemiyorum sadece kumanda 300 tl oldu dolar kuru yüzünden hevesinizi kırmak değil amacım üstadlar size uygun alıştırma quad ı toplamanız için parça önerisi yapar yardımcı olabilirler. Saygılar.
hocam bütçeyi biraz aşabilirim amacım profesyonel kullanım değil sadece canım sıkıldığında biraz stres atmak için zaman geçirmek bisiklet sürmek gibi :)

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 23 Ağu 2018, 19:56

O zaman hocam hazır quadlar var ister ondan alınız isterseniz ben kendi sistemimi paylaşayım ondan yapınız seçim sizin :)
Tehlikeli Oyuncaklar...

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 23 Ağu 2018, 20:12

togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 19:49 hocam bütçeyi biraz aşabilirim amacım profesyonel kullanım değil sadece canım sıkıldığında biraz stres atmak için zaman geçirmek bisiklet sürmek gibi :)
Hoşgeldiniz :D

Eğer yapım konusundan keyif almama gibi bir ihtimaliniz varsa ve sadece kullanmak istiyorsanız ben de hazır almanızı öneririm. Zira yapım aşaması binbir sorunla dolu olabiliyor. Ama eğer bu tip elektronik işlerinden keyif alıyorsanız da mutlaka kendiniz toplayın derim 👍

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 23 Ağu 2018, 20:15

Barış hocama katılıyorum şahsen elektronik bilgim az olarak yola çıktım topladım ama 1 hafta 10 ila 12 saat başında oturarak ve çok masraflı oluyor o yok bu yok çok eksik oluyor :)
Tehlikeli Oyuncaklar...

togibyte

Mesaj gönderen togibyte » 23 Ağu 2018, 20:23

elmoblatch yazdı: 23 Ağu 2018, 20:12
togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 19:49 hocam bütçeyi biraz aşabilirim amacım profesyonel kullanım değil sadece canım sıkıldığında biraz stres atmak için zaman geçirmek bisiklet sürmek gibi :)
Hoşgeldiniz :D

Eğer yapım konusundan keyif almama gibi bir ihtimaliniz varsa ve sadece kullanmak istiyorsanız ben de hazır almanızı öneririm. Zira yapım aşaması binbir sorunla dolu olabiliyor. Ama eğer bu tip elektronik işlerinden keyif alıyorsanız da mutlaka kendiniz toplayın derim 👍
peki istediğim özelliklerde tavsiye ettiğiniz bir model var mı ?

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 23 Ağu 2018, 20:51

togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 20:23 peki istediğim özelliklerde tavsiye ettiğiniz bir model var mı ?
2 seçeneğiniz var. Yurtdışından veya yurtiçinden alabilirsiniz.

Eğer yurtdışından alırsanız maliyeti 1500+ TL çok iyi bir quad almanızı öneririm. Zira diğer quadlarda gelen her 3 ürünün biri sıkıntılı olabiliyor. Eğer quad toplama konusunda bir miktar tecrübeniz olsaydı ozaman önerim farklı olurdu.

Eğer yurtiçinden alırsanız da ucuza kullanılmış bir cihaz ile başlayabilirsiniz. Ya da sıfır toplanmış olanlardan tercih edebilirsiniz. Her ikisi de yurt dışına oranla göreceli pahalı olacaktır.

Quad toplayıp sattığım için daha fazla yorum yapmam doğru değil. Ama tecrübelerime göre gönül rahatlığıyla söyleebilirim ki ben yeni başlıyor olsaydım, keseme göre sıfır ya da kullanılmış, kesin yurtiçinden alırdım. İlk başladığımda, çinli arkadaşlarımız sağolsun, yurtdışından aldığım hazır quadlardan çok çektim. Yurtiçinden aldınız mı bir kere quad'ı kullanarak alıyorsunuz. Bir süpriz ihtimali düşük ve göreceli de olsa bir garantiniz oluyor. Yurtiçinde, yurtdışından alacağınız süper bir quad kadar iyi uçan, bu işi bilenler tarafından yapılmış çok iyi quadlar var. Bu ve diğer forumların satılık ilanları bölümlerine bakabilirsiniz.

Ayrıca hazır da alsanız mutlaka quad yapımı hakkında biraz genel bilgi sahibi olmanızı öneririm. Sonuçta mutlaka kaza yaşayacaksınız ve quad'ı muhtemelen kendiniz onaracaksınız.

togibyte

Mesaj gönderen togibyte » 23 Ağu 2018, 20:56

elmoblatch yazdı: 23 Ağu 2018, 20:51
togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 20:23 peki istediğim özelliklerde tavsiye ettiğiniz bir model var mı ?
2 seçeneğiniz var. Yurtdışından veya yurtiçinden alabilirsiniz.

Eğer yurtdışından alırsanız maliyeti 1500+ TL çok iyi bir quad almanızı öneririm. Zira diğer quadlarda gelen her 3 ürünün biri sıkıntılı olabiliyor. Eğer quad toplama konusunda bir miktar tecrübeniz olsaydı ozaman önerim farklı olurdu.

Eğer yurtiçinden alırsanız da ucuza kullanılmış bir cihaz ile başlayabilirsiniz. Ya da sıfır toplanmış olanlardan tercih edebilirsiniz. Her ikisi de yurt dışına oranla göreceli pahalı olacaktır.

Quad toplayıp sattığım için daha fazla yorum yapmam doğru değil. Ama tecrübelerime göre gönül rahatlığıyla söyleebilirim ki ben yeni başlıyor olsaydım, keseme göre sıfır ya da kullanılmış, kesin yurtiçinden alırdım. İlk başladığımda, çinli arkadaşlarımız sağolsun, yurtdışından aldığım hazır quadlardan çok çektim. Yurtiçinden aldınız mı bir kere quad'ı kullanarak alıyorsunuz. Bir süpriz ihtimali düşük ve göreceli de olsa bir garantiniz oluyor. Yurtiçinde, yurtdışından alacağınız süper bir quad kadar iyi uçan, bu işi bilenler tarafından yapılmış çok iyi quadlar var. Bu ve diğer forumların satılık ilanları bölümlerine bakabilirsiniz.

Ayrıca hazır da alsanız mutlaka quad yapımı hakkında biraz genel bilgi sahibi olmanızı öneririm. Sonuçta mutlaka kaza yaşayacaksınız ve quad'ı muhtemelen kendiniz onaracaksınız.
yorumun için teşekkür ederim hocam peki şunu alırsan isteklerini karşılar dediğin bi ürün var mı ? 2.el yanaşmak istemiyorum bu konuda bilgisiz olduğum için sıkıntı çekebilirim diye.Birde her ürünün kutusunu kendim açmak gibi bi takıntım var :P

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 23 Ağu 2018, 21:01

togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 20:56 yorumun için teşekkür ederim hocam peki şunu alırsan isteklerini karşılar dediğin bi ürün var mı ? 2.el yanaşmak istemiyorum bu konuda bilgisiz olduğum için sıkıntı çekebilirim diye.Birde her ürünün kutusunu kendim açmak gibi bi takıntım var :P
Rica ederim :D

Hocam siz hangi tarzda uçmak istiyorsunuz? Freestyle, race, cruising, long rang, aerial video amaçlı vs... Mümkünse yutube'da beğendiğiniz bir video paylaşabilir misiniz. Hepsi birbirinden farklı çünkü. Yanlış yönlendirmeyelim.

togibyte

Mesaj gönderen togibyte » 23 Ağu 2018, 21:05

elmoblatch yazdı: 23 Ağu 2018, 21:01
togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 20:56 yorumun için teşekkür ederim hocam peki şunu alırsan isteklerini karşılar dediğin bi ürün var mı ? 2.el yanaşmak istemiyorum bu konuda bilgisiz olduğum için sıkıntı çekebilirim diye.Birde her ürünün kutusunu kendim açmak gibi bi takıntım var :P
Rica ederim :D

Hocam siz hangi tarzda uçmak istiyorsunuz? Freestyle, race, cruising, long rang, aerial video amaçlı vs... Mümkünse yutube'da beğendiğiniz bir video paylaşabilir misiniz. Hepsi birbirinden farklı çünkü. Yanlış yönlendirmeyelim.
tamamen keyfi yani yani bulunduğum yerden kaldırıp etrafi canlı izleyip tekrar bulunduğum yere geri gelse yeterli Freestyle oluyor sanırım , havada biraz uzun kalsa yeter min 10dk

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 23 Ağu 2018, 21:15

togibyte yazdı: 23 Ağu 2018, 21:05 tamamen keyfi yani yani bulunduğum yerden kaldırıp etrafi canlı izleyip tekrar bulunduğum yere geri gelse yeterli Freestyle oluyor sanırım , havada biraz uzun kalsa yeter min 10dk
Hocam Freestyle ve race ve benzeri tarzlarda maksimum 5-6 dakika havada kalabilirsiniz. size aerial drone şeklinde bir quad lazım. Bildiğim kadarıyla bu forumda şu anda öyle bir satılık drone yok. Belki başka forumlarda ya da sahibinden.com da filanvardır. Açıkcası yurtdışından da böyle bir drone'u boyutlarından dolayı hazır alamazsınız. Parçalarını alıp kendiniz toplamalısınız.

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 23 Ağu 2018, 21:18

Hocam çok seri akrobasi harakaketler aksiyon adrenalin yüklenmek istiyorsanız yarış quad ı toplayın yada hazır alın. Eğer etrafı video çekmek yada canlı yayın akışı ile izlemek istiyorsanız alın bi dji tarzı drone 2sinin arasında çok fark var :)
Tehlikeli Oyuncaklar...

NUHUZUN
Ad Soyad: NUH UZUN

Mesaj gönderen NUHUZUN » 06 Mar 2019, 12:03

Merhaba;
1 adet BF osd F4 pro V3 uçuş kontrol kartı
satıldı mı ?

“Satış İlanları” sayfasına dön