Bangood sipariş İptali

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
eemrah

Bangood sipariş İptali

Mesaj gönderen eemrah » 25 Ağu 2018, 16:16

23 Ağustosta bangooddan 4 tane firçasız motor,4 tane esc,5.8ghz verici ve sma dişi jack siparişi verdim kredi kartimdan para çekildi. Bugun kontrol etmek için siparişlerim kismina girdim ve durum yazan kisimda siparisiptal edildi yaziyor ve param geri gonderilmemiş bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Bangood sipariş İptali

Mesaj gönderen BarisB » 25 Ağu 2018, 16:55

Selamlar,

Durumu cservice@banggood.com a mail atarak izah edin. Muhtemelen sizden kimlik ve kullanacağınız kredi kartının fotoğraflarını isteyecekler. Eğer bunu güvenliksiz olarak düşünür ve kabul etmezseniz, alışverişinizi mobil aplikasyondan değil, bilgisayar üzerinden yapmayı deneyin.

En azından prosedür birkaç ay öncesine kadar bu şekildeydi. Güncel durum nedir bilmiyorum.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

eemrah

Mesaj gönderen eemrah » 25 Ağu 2018, 18:54

Sipariş neden iptal edilmiş olabilir?
Kredi kartinin fotograflarini paylasmadan parami baska bi sekilde geri alabilirmiyim.

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 25 Ağu 2018, 19:52

Siparişiniz iptal edildiyse paranız geri iade edilmiştir. Hangi banka ile çalıştığınıza bağlı olarak kartınıza yansıması 3-25 gün sürebilir.

Eğer siparişinizi cep telefonunuzdan verdiyseniz, sipariş iptalinin sebebi banggood'un cep aplikasyonunda 3D ödeme sisteminin olmaması olabilir. Yukarıda yazdığım şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sipariş numaranızı da yazmayı unutmayın.

eemrah

Mesaj gönderen eemrah » 29 Ağu 2018, 13:58

Sipariş durumunda sipariş iptal edildi yaziyor bankayı ariyorum iptal olmuşşa paraniz gonderilir iptal olup olmadigindan emin olun diyor. Bangooda Türkçe olarak mesaj atmamda bi sorun var mı sipariş numarami verdim ve bana şu mesaj geldi
Dosya ekleri
Screenshot_2018-08-29-13-56-21.png

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 29 Ağu 2018, 15:21

Ödemeniz risk görüldüğü için kabul edilmemiş diyor ve para hesabımıza geçmemiş diyor. Askıda kalan paranın hesabınıza geri yansıması 7-14 gün sürebilir diyor.

Ancak ülkemizde bu durum bankasına göre değişiyor ve daha da uzun sürebiliyor. Para mutlaka hesabınıza/kartınıza geri yatacaktır.

eemrah

Mesaj gönderen eemrah » 12 Eyl 2018, 23:56

Abi hala para hesabima gönderilmedi kartimin gecmis dönem harcamalarinda da çikmiyor artik harcamis oldugum tutar. Bankayı ariyorum site paranizin geri gonderilecegini onayliyorsa gonderilir diyolar baskada bisey demiyolar. Farkli bisey mi yapmam gerek yardımlariniz için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 12 Eyl 2018, 23:59

Banggood'a bir bilgi geçin derim. Sizin yapmanız gereken başka da bişey yok açıkcası.

Kullanıcı avatarı
Halilsamutoglu
Ad Soyad: Halil İbrahim samuto

Mesaj gönderen Halilsamutoglu » 13 Eyl 2018, 18:39

Benim 200 lira banggoddan hala gelmedi. 2 ay oldu ve tık yok. 3 4 defa banggood ile gorusmeme rağmen tek soyledikleri sey biz yolladik oluyor. Kendi bankama sordugumda da gelen para olsa gözükür diyorlar. Gitti herhalde 200 lira çöpe
:mrgreen:

“Genel” sayfasına dön