Banggood %11 indirim

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
BurakAlim

Banggood %11 indirim

Mesaj gönderen BurakAlim » 14 Nis 2018, 18:06

Merhaba arkadaşlar, Banggooda her yeni üyeye bir kere kullanması için Toysho adında bir kupon kodu veriliyor ve bu kupon kodu %11 indirim sağlıyor bu indirimi almak için 2-3 tane hesap açtım ve farklı farklı siparişlerimi %11 indirimli olarak verdim. Sakıncası olduğunu sanmıyorum. Bu şekilde sizde verebilirsiniz bence. Sakıncası varsa bilen arkadalar yazabilir mi yoksa böyle devam etmeyi düşünüyorum :)

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Banggood %11 indirim

Mesaj gönderen BarisB » 14 Nis 2018, 18:33

Puan biriktiremeyiz? :D
Bi de vip level'ı atlayamayız. Pekçok üründe vip fiyatları farklı oluyor.
Bi de belli bir alışverişden sonra sizi güvenilir alıcı olarak belliyorlar. Ürünlerde sorun çıktığında hızlıca değişim ya da para iadesi sağlıyorlar.
Başka bişey gelmedi aklıma.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

BurakAlim

Mesaj gönderen BurakAlim » 14 Nis 2018, 18:41

Ben kendi adima konusursam çok fazla alış veriş yapmıyorum 2 senedir hesabim var vip 2 ve birike birike 150 puan bırikti. ben hep takipli kargo alıyorum takipsiz kargolar daha hiç gelmedi bana 2 kere denedim takipsiz almayi en azından böyle olunca kargo parası bedavaya geliyor 😄 nadir ürün alanlar için iyi bence yasak falan değilse bunu yapmak ancak sürekli alanlar için kötü dediginiz gibi ☺

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 14 Nis 2018, 21:58

Bence mantıklı :)
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

byos
Ad Soyad: osman kara

Mesaj gönderen byos » 15 Nis 2018, 01:00

arkadaşlar bu bangood da sınır 22 $ mı bide ben bütün siparişleri bölerekmi alıcam 200 $ alış veriş yapacam ama nasıl olacak bazı ürünleri tek tek alsam fiyat yükseliyor bide siparişi şimdi versem diğerleri için ne kadar bekleyeyim farklı hesapları aynı adrese gönderebilirmiyiz. bu kota aylıkmı tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyom

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 15 Nis 2018, 01:05

22eur her bir paket için diye biliyorum. Ama aynı anda adına 3 5 paket gelir, ptt hepsini aynı anda gümrüğe gönderir gümrümçü de o gün tersinden kalktıysa hepsini toplayıp işlem yapabilir. Emin değilim ama bir ihtimal.

Ben şöyle yapıyorum, Ali expressden farklı satıcılardan alıyorum parcaları, üzerine düşük fiyat yazmalarını istiyorum. Sıkıntı yasşamsdım. Bangoodda bumu yaptırabiliyo musun bilmiyorum..

taka8604
Ad Soyad: İbrahim AKIN

Mesaj gönderen taka8604 » 15 Nis 2018, 01:05

Banggood ta sınır falan yok istediğin kadar alabilirsin. Alırken 3d şifre almaya dikkat et.

Farklı hesaplarla aynı adrese sipariş geçme. Kara listeye düşersin. Daha önce başıma ikidefa geldi çok uğraştım.

Gümrük sınırı TR ye özeldir. Bangood'a değil.

Malzemelerini parça parça almanı tavsiye ederim.

Çok büyük olanları tek parça. Küçük olanları ise ardı ardına her biri kargoya verildikten sonra sipariş ver. Birkaç malzeme birden almaya özen göster kargo takip no 5 tl vermeksizin alabilirsin.

Bangoogtada bazı satıcılar demimde bazı kanallar var. Örnek olarak bir malzemeyi CN kanalı gönderiyor diğeri atıyorum ZN .

Aynı kanala denk getirmeye çalış.

taka8604

Mesaj gönderen taka8604 » 15 Nis 2018, 01:14

Aşağıdaki örneklerle açıklarsam daha açıklayıcı olur sanırım...

Resim

Resim

Mesela kumanda alıcı ve gözlük tutucusu. Bunların ne işi var ama CN_GZ5 yazıyor. Bu aynı depomudur aynı rafmıdır aynı çekmecemidir bilmiyorum.

Bunun 3 ünü bir alırsam diğer iki ucuz şey için kargo ücreti vermeyeceğim ve aynı pakette gelecek...

BurakAlim

Mesaj gönderen BurakAlim » 15 Nis 2018, 01:34

Aynı anda farklı hesaplardan sipariş aynı adrese sipariş verdiğiniz için mi düştünüz karalisteye? Belli aralıklarla farklı hesaplardan versek anlaşılıyor mu 😄

taka8604

Mesaj gönderen taka8604 » 15 Nis 2018, 01:58

Belli aralıklarla aynı adrese neden sipariş veriyorsunuz anlamadım :)

Bir tane hesap kullanının puan kasın vip üye olursunuz :)

BEnim alışveriş yaptığım zamanlarda 3D sistemini getirmemişlerdi. Farklı hesaplarla aynı adrese siparişim oldu. Hiçbir ödemem onaylanmamıştı. Tüm kredi kartlarımın fotosunu çekip ( son kullanım tarihlerini karalayarak ) ve sanal kartlarımın screen shot larını alarak bu arkadaşlara mail atmıştım. İnanın 1 hafta uğraştım.

3D şifre getireceklerini söylediler ve getirdiler. Her alışverişim ucuz yada pahalı hepsinde 3D şifre sms i geliyor. Kafam rahat. Çat çat alıp koyuyorum kenara.

byos
Ad Soyad: osman kara

Mesaj gönderen byos » 15 Nis 2018, 02:22

3d şifre bankaylamı alakalı ben alışveriş yapıyom ödeme de şifre geliyor onaylıyom. 3d dediğin bumu
belli aralıklarla vermem gümrükte aynı anda adıma birçok paket gelmesi gümrüğe takılmamak için.
"büyük olanları tek parça. Küçük olanları ise ardı ardına her biri kargoya verildikten sonra sipariş ver. "

burada tek bir hesap -tek bir kredi kartı -tek bi adres olarak mı demek istedin yoksa adresi değiştireyimmi adresi değiştirmekte istemiyom

taka8604

Mesaj gönderen taka8604 » 15 Nis 2018, 02:38

Normalde yurtiçi sitelerde alışveriş yaparken "3D" kullan kutucuğu görürsünüz. Bu kutucuğu işaretlerseniz ödeme sayfası başka bir yere yönlendirip sizin bankaya vermiş olduğunuz telefon numarasına 5 yada 6 haneli bir şifre gelir. Bu şifre ile ödeme yaparsınız aksi halde ödeme yapamazsınız.

Banggood ta bu "3d ile öde" kutucuğu gelmemekte. Her alışverişiniz 3d ile olur. Bu banka ile alakalımı tam olarak bilmiyorum. Ama bangood önceden 3d kullanmayıp şimdi kullanıyorsa kendi sistemleri ile alakalıdır. Çünkü ben yıllardır 3d kullanıyorum yurt içi sitelerde ( yapı kredi )

Eğerki atıyorum frsky taranis alacaksanız bir seferde alın ve onun kargoya verilmesini bekleyin. Bu büyük bir kutu ve meblayı kutu üzerine ne kadar düşük yaz derseniz deyin tam anlamıyla sizin istediğiniz tutarı yazmıyorlar.

En son aldığım isdt q6 plus şarj aletim 300 lira idi. Kaç dolara tekabül ediyor bakmadım ama 5.1 TL gümrük vergisi ödedim.
Kutuyu açıp incelemişler ve tekrar kapatıp bantlamışlar.

Bu arkadaşlar hem paketin büyüklüğüne hemde üzerinde yazan fiyatı baz alıyorlar ( gümrükçülerden bahsediyorum)

Son olarak büyük ve pahalı parçaları tek seferde alın. Kargoya verildikten sonra ufak parçalara geçin. 2-3 tanesini bir seferde alın (fazla pahalıya kaçmamak kaydı ile)

Her zaman tek bir adres ve tek bir hesap kullanın. Hiçbir zaman x veya y, ne firması olursa olsun asıl kredi kartınızın bilgilerini hiçbir site ile paylaşmayın. Ben yapı kredi kullanıyorum. Bir adet sanal kartım var. Alışverişim kadar limit aktarıyorum bu karta.

Sanal kartınızın limitini herzaman 7/24 istediğiniz kadar arttırıp azaltabilirsiniz. Hatta ve hatta sıfırlayabilirsiniz.

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön