Ödünç Matek F4 vb. Kart Arıyorum

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç alım ilanları.
Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Ödünç Matek F4 vb. Kart Arıyorum

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 23 Eyl 2018, 23:37

Merhaba. Youtube'a yüklediğim son video serisinde F330 üzerine GPS'li drone yapıyordum. Ancak, bir aksilik oldu ve kontrol kartı yandı. Şimdi hemen aynısından sipariş etsem 20 gün alır gelmesi. Bu yüzden elinde fazla OSD'li ve barometreli kart olan bir arkadaş kartını bana verebilirse aynından sipariş ederek geldiğinde ona verebilirim. İsterse aynı fiyata başka bir ürün de sipariş edebilirim.

Banggood'ta BGPay kısmında sipariş iptali nedeniyle birikmiş param olduğu için kartını vermek isteyene nakit vermek yerine böyle bir öneride bulunuyorum.

Aradığım kartın banggood'ta stoğu olan bir kontrol kartı olması lazım. Çünkü ben videoda önerdikten sonra insanlar aynısından almak istiyor ve eğer ürün stokta yoksa haklı olarak kızıyorlar.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: Ödünç Matek F4 vb. Kart Arıyorum

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 24 Eyl 2018, 01:09

Gökhan Bora yazdı: 23 Eyl 2018, 23:37 Merhaba. Youtube'a yüklediğim son video serisinde F330 üzerine GPS'li drone yapıyordum. Ancak, bir aksilik oldu ve kontrol kartı yandı. Şimdi hemen aynısından sipariş etsem 20 gün alır gelmesi. Bu yüzden elinde fazla OSD'li ve barometreli kart olan bir arkadaş kartını bana verebilirse aynından sipariş ederek geldiğinde ona verebilirim. İsterse aynı fiyata başka bir ürün de sipariş edebilirim.

Banggood'ta BGPay kısmında sipariş iptali nedeniyle birikmiş param olduğu için kartını vermek isteyene nakit vermek yerine böyle bir öneride bulunuyorum.

Aradığım kartın banggood'ta stoğu olan bir kontrol kartı olması lazım. Çünkü ben videoda önerdikten sonra insanlar aynısından almak istiyor ve eğer ürün stokta yoksa haklı olarak kızıyorlar.
hocam sipariş verdiğim bir adet MATEK f405 var ama henüz elime ulasmadi neredeyse 1 ay olacak eğer bulamaz iseniz ve bu hafta elime geçerse size gönderebilirim siz de bana yeniden sipariş verirsiniz ama elinde hazırda olan varsa o başka 😁
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 24 Eyl 2018, 02:41

çok memnun olurum hocam. biran önce şu f330'u bitirip diğer videolara geçeyim.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 24 Eyl 2018, 11:50

Gökhan Bora yazdı: 24 Eyl 2018, 02:41 çok memnun olurum hocam. biran önce şu f330'u bitirip diğer videolara geçeyim.
Gökhan Hocam Matek f405. Kargoluyorum bugün. Yarın elinde olur.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 24 Eyl 2018, 11:51

Tamam Barış Abi, çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 24 Eyl 2018, 11:58

Gökhan Bora yazdı: 24 Eyl 2018, 11:51 Tamam Barış Abi, çok teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim :D
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Alım İlanları” sayfasına dön