LZ ile başlayan kargo takip numaralari.

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Kullanıcı avatarı
Halilsamutoglu
Ad Soyad: Halil İbrahim samuto

LZ ile başlayan kargo takip numaralari.

Mesaj gönderen Halilsamutoglu » 26 Eyl 2018, 22:26

Arkadaşlar takip numarasi LZ ile baslayan hicbir kargonuz oldu mu? Olduysa kac gunde ulasti elinize? Ae'de china post registered secmeme ragmen satici epacket ile göndermiş(anladığım kadariyla). 17 gun oldu hala tr ye girmedi. Bu siparisten daha sonra aldigim urunler ulasti elime bu gelemedi bi turlu. Birde icinde kontrol karti var :) quad yatiyo şuan bu kontrol karti gelemediği için :(
:mrgreen:

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: LZ ile başlayan kargo takip numaralari.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 26 Eyl 2018, 22:34

Halilsamutoglu yazdı: 26 Eyl 2018, 22:26 Arkadaşlar takip numarasi LZ ile baslayan hicbir kargonuz oldu mu? Olduysa kac gunde ulasti elinize? Ae'de china post registered secmeme ragmen satici epacket ile göndermiş(anladığım kadariyla). 17 gun oldu hala tr ye girmedi. Bu siparisten daha sonra aldigim urunler ulasti elime bu gelemedi bi turlu. Birde icinde kontrol karti var :) quad yatiyo şuan bu kontrol karti gelemediği için :(
LZ yi bilmiyorum hiç bu kod olmadı ama RP ile başlayan ve 35 gündür turkiyeye girmeyen siparişim var bu işler tamamen kader kısmet bir bakarsın 1 hafta da elinde bir de bakarsın bir buçuk ay geçmiş tik yok 😁😂🤣😃
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 27 Eyl 2018, 00:21

Benim de bir aydır postacı uğramıyordu. Bugün 6 paket birden getirdi. Bu ara bir sorunlar var yine...
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 27 Eyl 2018, 00:51

elmoblatch yazdı: 27 Eyl 2018, 00:21 Benim de bir aydır postacı uğramıyordu. Bugün 6 paket birden getirdi. Bu ara bir sorunlar var yine...
Takipsiz kargoların akıbeti su 3 şeye bağlı: Türk Posta Teşkilatının mesleğine aşkla bağlı olan fedakar neferlerine(!), keyiflerine ve keyiflerinin kahyalarına...
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 27 Eyl 2018, 01:00

bsivaslioglu yazdı: 26 Eyl 2018, 22:34
Halilsamutoglu yazdı: 26 Eyl 2018, 22:26 Arkadaşlar takip numarasi LZ ile baslayan hicbir kargonuz oldu mu? Olduysa kac gunde ulasti elinize? Ae'de china post registered secmeme ragmen satici epacket ile göndermiş(anladığım kadariyla). 17 gun oldu hala tr ye girmedi. Bu siparisten daha sonra aldigim urunler ulasti elime bu gelemedi bi turlu. Birde icinde kontrol karti var :) quad yatiyo şuan bu kontrol karti gelemediği için :(
LZ yi bilmiyorum hiç bu kod olmadı ama RP ile başlayan ve 35 gündür turkiyeye girmeyen siparişim var bu işler tamamen kader kısmet bir bakarsın 1 hafta da elinde bir de bakarsın bir buçuk ay geçmiş tik yok 😁😂🤣😃
Hocam geçmiş siparişlerime baktım ve RP ile başlayan iki ayrı siparişimin ikisi de 15 günde elime ulaşmış. Acaba bu ara yeni havalimanından kaynaklanan bir durum mu var ki?
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

Kullanıcı avatarı
Halilsamutoglu
Ad Soyad: Halil İbrahim samuto

Mesaj gönderen Halilsamutoglu » 27 Eyl 2018, 01:04

Abi zannetmiyorum. Cunku Gecen hafta cumartesi gunu kargom geldi.(12 gunde)
:mrgreen:

“Genel” sayfasına dön