EDELKRONE FIRMASINDAKI GÜZEL INSANLAR...

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

EDELKRONE FIRMASINDAKI GÜZEL INSANLAR...

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 05 Eki 2018, 12:52

Herkese merhaba,
Öncelikle asagida bahsedecegim kuruluş ve kisiler ile ilgili hicbir bagim olmadigini sadece kanallarina uye bir izleyici oldugumu herkesin bilmesini isterim. Malum bir çoğumuz merak ettiğimiz ya da bir sebeple araştırma gereği duyduğumuz konular ile ilgili internette araştırmalar yapıp tonla yazı okuyup bolca video izliyoruz işte tam bu noktada gözüme çarpan bir firma ve onların youtube da yaptıkları yayınlar ile ilgili sizleri de haberdar etmek istedim.

Özellikle youtube üzerinden etp (EDELKRONE TEKNIK PAYLASIMLAR) adi altında öncelikle firma sahibi olduğunu düşündüğüm beyefendi ve diğer mühendis ve teknisyen arkadaşların alanları ile alakali teknik ve bilimsel konuları ele aldıkları videolar türkçe kaynak bulmakta zorlanan bizlerin en önemli eksiklerinden bir tanesini bertaraf ediyor.

Yayınladıkları tüm videolarda dolu dolu içerikler samimi bir tutum ve anlaşılır bir dil kullanıyorlar (bazı mühendisler hariç 😁) ama hepsinden önemlisi ticari bir faaliyet olarak yürüttükleri operasyonlar ve bu doğrultuda ürettikleri ticari metalar ile ilgili neredeyse hiç esirgemeden detaylica paylaşımlar yapıyorlar.

Belli ki bu güzel insanların yaptiklari bu yayınlardan kaynakli maddi bir kaygisi yâda ihtiyaçları da bulunmuyor. Sadece paylaşıyorlar en güzeli de bu olsa gerek hicbir karşılık beklemeden paylaşmak insanlara birşeyler öğretebilmek ya da insanların bu alanlara ilgi duymasini saglayabilmek.

Kısacası bu güzel ve iyi niyetli insanların en azından takdir edilmesi gerektiğini düşündüğümden bu yazıyı yazdım ve siz değerli forum mensupları ile paylaşmak istedim sürç-i lisan ettikse affola.

https://www.youtube.com/channel/UC8i4aJ ... 8ZNgbL55JA
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: EDELKRONE FIRMASINDAKI GÜZEL INSANLAR...

Mesaj gönderen Aliuzunali » 06 Eki 2018, 16:51

Onları takip etmeye başladım. teknolojik ürünlerle ilgilendiğim için faydası olur diye düşünüyorum.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: EDELKRONE FIRMASINDAKI GÜZEL INSANLAR...

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 06 Eki 2018, 18:58

Aliuzunali yazdı: 06 Eki 2018, 16:51 Onları takip etmeye başladım. teknolojik ürünlerle ilgilendiğim için faydası olur diye düşünüyorum.
hocam firma sahibinin trigonometri ile para kazanmak başlıklı bir videosu var bir sozelci olarak bu gune kadar adini duyunca urperdigim trigonometri konusunu gerçek hayatta nerede kullanırız mantığı ile öyle bir anlattı ki sinüs kosinüs tanjant kotanjanti 35 yaşında öğrenmiş oldum. 😁😂🤣😃 ne olurdu onca okul süresince bize de böyle anlatsalardı demekten kendimi alamadım.

Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön