Çıtır Hasarlı DJİ Spark ve MJX Bugs 5

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
Eksihayati
Ad Soyad: Ekşi hayati

Çıtır Hasarlı DJİ Spark ve MJX Bugs 5

Mesaj gönderen Eksihayati » 14 Tem 2018, 21:21

Arkadaşlar elimde 2 adet çıtır hasarlı drone bulunmakta . Hobiye ara verdiğim için satmayı düşünüyorum.

DJi Spark uçururken martı saldırısı sonucu tek kolu kırıldı isteyene fotolarını atarım. Kumandası 2 adet batarya ve şarj cihazı ve çantası ile teslim edilecektir fly more combo set almıştım. 2900TL cocuk marketten satın almıştım.

Diğer dron MJX yeni modeli Bugs 5 bu drone gearbestten satın aldım vergi dahil 1000TL mal oldu. Bunuda tamamen acemilikten duvara vurdum aynı şekilde kolu kırıldı yapıştırdım motorunda herhangi bir problem yok çalışır vaziyette .

Tamir ederim diyen olursa yada parçaları işine yarayacak olan arkadaşlar fiyat teklifi verebilir iki drone da hasarlı konu hakkında çok bir bilgimde olmadığı için fiyat veremiyorum . Size yarayacak Teklifinizi iletirsiniz uyarsa ticaretimizi yaparız .

Herkese iyi forumlar

Ademceven
Ad Soyad: Adem çeven

Re: Çıtır Hasarlı DJİ Spark ve MJX Bugs 5

Mesaj gönderen Ademceven » 12 Eki 2018, 13:21

Spark parçalarını alabilirim detaylı durumu nedir acaba öğrenebilirmiyim

fast0106
Ad Soyad: fastt

Mesaj gönderen fast0106 » 22 Eki 2018, 20:26

Eksihayati yazdı: 14 Tem 2018, 21:21 Arkadaşlar elimde 2 adet çıtır hasarlı drone bulunmakta . Hobiye ara verdiğim için satmayı düşünüyorum.

DJi Spark uçururken martı saldırısı sonucu tek kolu kırıldı isteyene fotolarını atarım. Kumandası 2 adet batarya ve şarj cihazı ve çantası ile teslim edilecektir fly more combo set almıştım. 2900TL cocuk marketten satın almıştım.

Diğer dron MJX yeni modeli Bugs 5 bu drone gearbestten satın aldım vergi dahil 1000TL mal oldu. Bunuda tamamen acemilikten duvara vurdum aynı şekilde kolu kırıldı yapıştırdım motorunda herhangi bir problem yok çalışır vaziyette .

Tamir ederim diyen olursa yada parçaları işine yarayacak olan arkadaşlar fiyat teklifi verebilir iki drone da hasarlı konu hakkında çok bir bilgimde olmadığı için fiyat veremiyorum . Size yarayacak Teklifinizi iletirsiniz uyarsa ticaretimizi yaparız .

Herkese iyi forumlar
mjx bugs 5w nun kerası sağlamsa alabilirim hala duruyor mu?

kemalada
Ad Soyad: kemal ada

Mesaj gönderen kemalada » 25 Eki 2018, 09:45

Merhaba,
DJi Spark hala satılıkmı ?Durumunu gösteren foto var mı?
İyi günler,
Kolay gelsin

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 22 Mar 2019, 23:29

Aradan 1 yil gecmis nerdeyse ama duruyorsa Dji sparkın fotoğraflarini payalasabilirmisiniz acaba

“Satış İlanları” sayfasına dön