sp racing f3 boot yapmama rağmen port sıkıntısı yasıyorum

Dronlarda kullanılan kontrol kartları (flight controller) ile ilgili paylaşımlarınız.
Ahmetbüyük
Ad Soyad: Ahmet Büyükkuş

sp racing f3 boot yapmama rağmen port sıkıntısı yasıyorum

Mesaj gönderen Ahmetbüyük » 18 Oca 2019, 23:57

merhabalar ben drona yeni basladım yani ilk once bi yanlısım olursa kusura bakmayın .
1. Gökan bora hocamızın yazılım vidiosunu izlerken onun oldugu gibi connect olmadı
bende o kulandıgı yukleme programını yukledim dediklerinin harfi harfine yapmama ragmen port 1 gozukuyodu ve gine baglanmıyordu bende interneten bakarak .bilgisayar yönet kısmından com 2 yaptım slicon lab seylerini yukledim program calısmaya basladı fakat adres not allowed hatasını aldım ve beta fligt ta connect te bastıgımda artık biraz bekleyip baglanmıyoken simdi hic beklemeden fail oluyo yani ben anlamadım kartım sıfır daha yeni aldım (yönetici olarak calıstırmazsam aynı hata hep karsıma cıktı(girişte)) ama flash loeder domenstor programı 3. asamada gökan borayla yaptıgmız her sey aynıyken hani su dosyanını konumunu girdigmiz bolumde ona 80000 yazarken bende hic bir sey yazmıyordu ve yazamıyordum kusura bakmayın tekrar yeniyim eger yardım etmek isterseniz fotoraf isteyin atarım..

simdiden tesekurler.

Kullanıcı avatarı
idris
Ad Soyad: İdris aygün
İletişim:

Re: sp racing f3 boot yapmama rağmen port sıkıntısı yasıyorum

Mesaj gönderen idris » 19 Oca 2019, 01:15

Driver loeder programı sorununu çözecektir.

Ahmetbüyük
Ad Soyad: Ahmet Büyükkuş

Mesaj gönderen Ahmetbüyük » 19 Oca 2019, 12:27

cok saolun sorunum cozuldu

alisahin118
Ad Soyad: Ali Şahin

Mesaj gönderen alisahin118 » 30 Mar 2019, 16:51

Sorunu nasıl çözdünüz bilgi verebilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 30 Mar 2019, 17:37

alisahin118 yazdı: 30 Mar 2019, 16:51 Sorunu nasıl çözdünüz bilgi verebilir misiniz?
kartını bilgisayara bağla aşağıda attığım programı çalıştır. boot driverlarını yükleyecek. daha sonra kartı çıkar boot dümesine basılı tutarken kartı bilgisayara bağla üst tarafta dfu moda girdiğini göreceksin artık firmware flasher sekmesinden yazılım güncelleyebilirsin.

https://impulserc.blob.core.windows.net ... _Fixer.exe

“Kontrol Kartları” sayfasına dön