ALİEXPRESS TE İNDİRİM (BİTTİ)(bizde bittik:)

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Re: ALİEXPRESS TE İNDİRİM

Mesaj gönderen Sadık » 01 Nis 2019, 00:17

bsivaslioglu yazdı: 01 Nis 2019, 00:02
Sadik yazdı: 31 Mar 2019, 23:54 Valla beyler ben söylemiyim şimdi rakamı. Maaşım ortaya çıkar ayıp olur 😁
hocam sen bırakmamış miydin drone işlerini 😁
Bilmem ki. Bırakmış mıydım 😂
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 01 Nis 2019, 05:57

gokhanyanki yazdı: 31 Mar 2019, 10:15 siparişi verdikten 5 gün sonra süre bitimine yakın birer takip numarası girdiler(eachine official store)yani biz göndermedik de demiyorlar numaralrın ikisi İsrail biri Almanya biri Türkiye ama sonradan anlaşıldı ki bambaşka bir ile gidiyormuş başkasının takip numarasını vermişler. tabi bunların takip hareketlerinin görünmesi falan uzun sürüyor bekle bekle gelmiyor aradı arkadaşlar ve bakarken gerçeği öğrenmiş olduk. yazdık işte karışıklık olmuş falan gibi hikayeler anlatıyorlar. bir daha yazdık, efendim siz onaylayın biz paypala gönderek merak etmeyin ödemeyi size yapacağız ayakları(klasik numaradır ali bunun maduriyetini yaşayan insanlarla dolu sakın kanmayın)

en son kupon falan da kullandığımız için yanmasın belki düzeltirler umuduyla bekledik ama nerdeee. birine 20.gün dispute açtık parayı ödediler daha sonra diğerine onu da anında kabul ettiler. ikisi sipariş teslim edildi görünüyormuş o zaman otomatik onaylanıyor aliye yazdık halletti.(alışveriş tamamlansa bile 15gün dispute hakkınız var) kısacası dostlar çok fazla beklentiye girmeyin. peki ben ne yaptım. dayanamadım bunlara rağmen kampanyanın ilk saatinde bir tyro79 aldım :lol: :lol: bakalım artık ne olursa.

sonra tyro99 un yorumlarına bir göz attım aynı durumu yaşayan onlarca insan. ciddiyetsizlik mi yoksa bu adamların işine mi yarıyıor bu durum valla ben çözemedim. 3 gün oldu hiç bir değişiklik yok siparişimde gene aynı şeyleri mi yaşatacaksin vicdansız dükkan?
Bu yüzden ne kadar cezbedici olsa da ae den birşey almıyorum en azından bg ve gearbestte muhatabin var artı Türkiye direkt mail ile gümrük ödemeden Tyro99 aldım stressiz şekilde

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 01 Nis 2019, 11:50

Doktorumtrak yazdı: 01 Nis 2019, 05:57
gokhanyanki yazdı: 31 Mar 2019, 10:15 siparişi verdikten 5 gün sonra süre bitimine yakın birer takip numarası girdiler(eachine official store)yani biz göndermedik de demiyorlar numaralrın ikisi İsrail biri Almanya biri Türkiye ama sonradan anlaşıldı ki bambaşka bir ile gidiyormuş başkasının takip numarasını vermişler. tabi bunların takip hareketlerinin görünmesi falan uzun sürüyor bekle bekle gelmiyor aradı arkadaşlar ve bakarken gerçeği öğrenmiş olduk. yazdık işte karışıklık olmuş falan gibi hikayeler anlatıyorlar. bir daha yazdık, efendim siz onaylayın biz paypala gönderek merak etmeyin ödemeyi size yapacağız ayakları(klasik numaradır ali bunun maduriyetini yaşayan insanlarla dolu sakın kanmayın)

en son kupon falan da kullandığımız için yanmasın belki düzeltirler umuduyla bekledik ama nerdeee. birine 20.gün dispute açtık parayı ödediler daha sonra diğerine onu da anında kabul ettiler. ikisi sipariş teslim edildi görünüyormuş o zaman otomatik onaylanıyor aliye yazdık halletti.(alışveriş tamamlansa bile 15gün dispute hakkınız var) kısacası dostlar çok fazla beklentiye girmeyin. peki ben ne yaptım. dayanamadım bunlara rağmen kampanyanın ilk saatinde bir tyro79 aldım :lol: :lol: bakalım artık ne olursa.

sonra tyro99 un yorumlarına bir göz attım aynı durumu yaşayan onlarca insan. ciddiyetsizlik mi yoksa bu adamların işine mi yarıyıor bu durum valla ben çözemedim. 3 gün oldu hiç bir değişiklik yok siparişimde gene aynı şeyleri mi yaşatacaksin vicdansız dükkan?
Bu yüzden ne kadar cezbedici olsa da ae den birşey almıyorum en azından bg ve gearbestte muhatabin var artı Türkiye direkt mail ile gümrük ödemeden Tyro99 aldım stressiz şekilde
evet aliexpress bazen can sıkıcı olabiliyor ama bu aliexpresin kendisinden kaynaklanmıyor milyon tane satıcı olan bir platformdan bahsediyoruz. otururken birden arkadaşına dönerek "yaa kanka biz niye dünyaya malzeme satmıyoruz" diyip işe girişen dükkanına 150 parça mazleme koyup satmaya çalışan da var kurumsal sirketi olup üretimini kendi yapan da... tabi insan oğlu çiğ süt emmiş bazısı kansız ama hepsi değil. çok iyi satıcılara da rastladım saat aldım geçmiş zaman saatin düğmesi düştü 2.gün adama dedim ki saatin düğme düştü bir düğme gönder çirkin oldu adam saatler sonra kargoya vermiş 12 gün sonra kargo geldi içini açtım adam bir saat daha göndermiş:D iyi insan kötü insan heryerde. ama şunu kesinlikle bilin ki aliexpress bir maduriyetiniz varsa mutlaka onu gideriyor. yıllardır kullanırım belki 9 yıl hiç madur etmedi kötü şeyler arada oldu ama mutlaka sorun giderildi para iadesi ya da yeni ürün olarak. sadece biraz takip etmeniz gerekiyor. bir de takipsiz posta mevzusu var. adamın 99 güvenilirlik puanı var bizim türk kardeş yazmış sahtekar göndermedi sövmüş saymış. şunu açıklıkla söylebilirimki bu sorunun kaynağı kesinlikle postacılar getirmiyor adam gidip takip edeceksin uyaracaksın o da kendini düzeltecek kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama yüzlerce posta içinden benim gelmeyen sadece 2 tane takipsiz portam var bunların ikisi de düşük puanlı satıcılardı göndermediler büyük ihtimal zaten itiraz bile etmeden para iadesi yaptılar normalde bekleyin gelir falan derler. postacınızı bulun biraz muhabbet kurun hepsi gelmeye başlayacak merak etmeyin.

bangood çok sağlamdır müşteri hizmetleri çok iyidir maduriyet yaşadığınıza dair bir foto video yani kanıtınız varsa anında çözerler. gearbesti de çok kullandım ama para iadesi gerektitrecek bişey gelmedi başıma tecrübesi olan yazabilir. ama gearbestin sorunlar çıkardığını kaybolan postanın parasını iade etmek istemediği ya da yarısını karşıladığını okudum.

evet gelelim günümüze eachine official store a bir mesaj yazdım forumda bazı ürünlerinin paylaşıldığını ve bir çok tyro aldığımızı bunun nasıl sonuçlanacağını merak ettiğimizi olumlu sonuçlanırsa olumlu yorumlarımızı paylaşacağımızdan bahsettim. bakalım ne olacak. yani ters psiklolojiyle göndermezsen seni gömeriz demiş olduk.:D ama inşallah burayı okumazlar fena gömmüşüm haklı olarak önceki mesajlarımda :lol:

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 01 Nis 2019, 12:19

gokhanyanki yazdı: 01 Nis 2019, 11:50
Doktorumtrak yazdı: 01 Nis 2019, 05:57

evet aliexpress bazen can sıkıcı olabiliyor ama bu aliexpresin kendisinden kaynaklanmıyor milyon tane satıcı olan bir platformdan bahsediyoruz. otururken birden arkadaşına dönerek "yaa kanka biz niye dünyaya malzeme satmıyoruz" diyip işe girişen dükkanına 150 parça mazleme koyup satmaya çalışan da var kurumsal sirketi olup üretimini kendi yapan da... tabi insan oğlu çiğ süt emmiş bazısı kansız ama hepsi değil. çok iyi satıcılara da rastladım saat aldım geçmiş zaman saatin düğmesi düştü 2.gün adama dedim ki saatin düğme düştü bir düğme gönder çirkin oldu adam saatler sonra kargoya vermiş 12 gün sonra kargo geldi içini açtım adam bir saat daha göndermiş:D iyi insan kötü insan heryerde. ama şunu kesinlikle bilin ki aliexpress bir maduriyetiniz varsa mutlaka onu gideriyor. yıllardır kullanırım belki 9 yıl hiç madur etmedi kötü şeyler arada oldu ama mutlaka sorun giderildi para iadesi ya da yeni ürün olarak. sadece biraz takip etmeniz gerekiyor. bir de takipsiz posta mevzusu var. adamın 99 güvenilirlik puanı var bizim türk kardeş yazmış sahtekar göndermedi sövmüş saymış. şunu açıklıkla söylebilirimki bu sorunun kaynağı kesinlikle postacılar getirmiyor adam gidip takip edeceksin uyaracaksın o da kendini düzeltecek kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama yüzlerce posta içinden benim gelmeyen sadece 2 tane takipsiz portam var bunların ikisi de düşük puanlı satıcılardı göndermediler büyük ihtimal zaten itiraz bile etmeden para iadesi yaptılar normalde bekleyin gelir falan derler. postacınızı bulun biraz muhabbet kurun hepsi gelmeye başlayacak merak etmeyin.

bangood çok sağlamdır müşteri hizmetleri çok iyidir maduriyet yaşadığınıza dair bir foto video yani kanıtınız varsa anında çözerler. gearbesti de çok kullandım ama para iadesi gerektitrecek bişey gelmedi başıma tecrübesi olan yazabilir. ama gearbestin sorunlar çıkardığını kaybolan postanın parasını iade etmek istemediği ya da yarısını karşıladığını okudum.

evet gelelim günümüze eachine official store a bir mesaj yazdım forumda bazı ürünlerinin paylaşıldığını ve bir çok tyro aldığımızı bunun nasıl sonuçlanacağını merak ettiğimizi olumlu sonuçlanırsa olumlu yorumlarımızı paylaşacağımızdan bahsettim. bakalım ne olacak. yani ters psiklolojiyle göndermezsen seni gömeriz demiş olduk.:D ama inşallah burayı okumazlar fena gömmüşüm haklı olarak önceki mesajlarımda :lol:
Az önce benim mesajıma dönüş yaptılar. Bir çok sipariş olduğunu, sorunsuz şekilde göndereceklerini söylediler.

Biraz forumdan bahsedip durumları anlattım, marka olarak sevildiğini fakat bir çok kişinin ürününün gönderilmediğini. Umarım sorun çıkmaz. Nedense Rusya,Türkiye, Ukrayna vb. ülkelerin ürünleri gönderilmemiş. Bunun yanında da Rusyadan çok fazla ürün teslim alan var. Oldukça ilginç :D
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 01 Nis 2019, 12:42

Vergi bedeli cok çıkmasın diye 30 dolardan daha az bir fiyat girmelerini istedim . 29 dolar olarak gireceklerini söylediler . Fakat şu konudan tam emin değilim;
Bu gümrükde kaç doları geçen siparişlere yuzde 20 oranda vergi kesiliyordu ?
Dosya ekleri
Screenshot_20190401-123916_AliExpress.jpg

Kullanıcı avatarı
bagriacik

Mesaj gönderen bagriacik » 01 Nis 2019, 12:50

GCMavisi33 yazdı: 01 Nis 2019, 12:42 Vergi bedeli cok çıkmasın diye 30 dolardan daha az bir fiyat girmelerini istedim . 29 dolar olarak gireceklerini söylediler . Fakat şu konudan tam emin değilim;
22 Euro üzeri %20 vergi diye biliyorum. Tabi yine değişmediyse. Umarım şansınız yaver gider.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 01 Nis 2019, 12:53

GCMavisi33 yazdı: 01 Nis 2019, 12:42 Vergi bedeli cok çıkmasın diye 30 dolardan daha az bir fiyat girmelerini istedim . 29 dolar olarak gireceklerini söylediler . Fakat şu konudan tam emin değilim;
onu iyi yapmamışsın. 22 euro gümrük muafiyet sınırı yani 24.70-25 dolar yapıyor 15 dolar falan yazdır genelde zaten kendileri düşük yzıyorlar ama sen söyledin diye 30 yazarlarsa sıkıntı. sen gümrük muafiyet sınırının 22 euro ya da 25 dolar olduğunu hatırlat ona göre bir değer girsinler.

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 01 Nis 2019, 13:00

gokhanyanki yazdı: 01 Nis 2019, 12:53
onu iyi yapmamışsın. 22 euro gümrük muafiyet sınırı yani 24.70-25 dolar yapıyor 15 dolar falan yazdır genelde zaten kendileri düşük yzıyorlar ama sen söyledin diye 30 yazarlarsa sıkıntı. sen gümrük muafiyet sınırının 22 euro ya da 25 dolar olduğunu hatırlat ona göre bir değer girsinler.
gökhan hocam tekrardan msj attım . Çok sağolun az daha bir ton vergi ile uğraşacaktık . Inşallah 2. msjımı görürler
Dosya ekleri
Screenshot_20190401-125846_AliExpress.jpg

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 01 Nis 2019, 13:59

İstedikleri fiyatı yazsınlar üzerine. Onlar düşük fiyat yazmayı biliyor da UKİM bunu yiyecek kadar salak mı? Tabiki değil. Paketin boyutu ve ağırlığıdır önemli olan. Göze çarpmayan paketlerin tamamı sorunsuz geçiyor. 5 yıldır yurt dışından alışveriş yapıyorum. 4 bin liralık kameralar bile paket ağırlığı 500-600gr civarında ve boyut olarak küçük olduğu için vergisiz geldi. 3 adet Runcam 3s sorunsuz geldi son 6 ayda. Üstüne istedikleri kadar yazsınlar. Paketten şüphelenirlerse incelemeye girer, rakamlara güvenip vergisiz geleceğine güvenmemek gerek 🙂

Ekleme: Ürün küçük ama işlevi büyükse 😁 tabiki yine de fiyatına düşük yazmak mantıklı. Elimizden geleni yapalım da ne çıkarsa bahtımıza... 🙂
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: ALİEXPRESS TE İNDİRİM (BİTTİ)(bizde bittik:)

Mesaj gönderen BarisB » 01 Nis 2019, 14:37

Ben Sadık'a katılıyorum. Öncelikli öneme sahip olan paketin ağırlığı ve hacmi. Daha sonra beyan edilen fiyatı. İşte bu yüzden ve tyro79ların demonte olması sebebiyle muhtemelen çoğu sorunsuz geçecektir. Çünkü paket küçük ve hafif.

Ve yukarıda gökhan'ın ae hakkında yazdıklarına da birebir katılıyorum. Daha önce çok benzer yazılarım olmuştu. Tek sorun şu ki herkes bu forumda bizim gibi bolca vakit geçiren, her bir kargoyu kovalayan arkafaşlar değil. Dolayısıyla öneride bulunurken mecburen ağırlıklı banggood kullanıyoruz ki, bir sorun olduğunda bize mal edilmesin.

Gb de de gökhan'a katılıyorum yine. 3-4 kez sorun yaşadım. Hiçbir zaman full geri ödeme önermediler. Hel bir yan yol, bir kaçamak arıyorlar.

Finalde fikrim şöyle;
AE garanti/markalı ürün + iyi satıcı olursa kullanılabilir.
GB garanti/markalı ürün olursa kullanılabilir.
BG aralarında en mantıklısı. Fiyata dikkat edip herşey alınabilir.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 01 Nis 2019, 14:53

ukim olayı biraz şans ben ev800d aldım bg den gümrüge girdi hatta benden belge bile istediler ne kadar aldıysam direkt yolladım 518 tl kargosu dahil ödediğim cihaza sadece 5.7 tl açma ücreti ödeyerek teslim aldım. şuan kumanda gümrüge girdi belgelerini yolladım bekliyorum. Araştırdgım kadarıyla vergi dahil fiyaltlari bile Tr fiyatlarınn yarısı kadar neredeyse o yüzden vergi olayını çok takmıyorum zaten adamlar bu işin uzmanı Bg yada Ae de 2 dk aratarak cihazın ederini öğreniyorlardır.

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 01 Nis 2019, 22:28

en sonki gümrük hadiselerinden beri yurtdışından parca almamıştım ihtiyaçlarımı yurticinden ikinci el ya da ihtiyaç fazlası ürün satan arkadaşlardan satın alarak gideriyordum ama 15 gün önce banggood dan normal kargo ile 5 ADET foxeer lolipop II ve 2 ADET de foxeer patch anten aldım antenlerin tamamı tek pakette gönderildi 29 martta istanbula ulaşan paket kesin ukim e gider diyordum ki hiç sorun çıkmadan gümrükten gecti ve yurtiçi taşıma safhasında.

fiyat olarak toplam 750 tl civarı bir değeri var ama dediginiz gibi boyut ve ağırlık olarak pek göze batar türde değil kısacası yırttık.
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
KsKRaist
Ad Soyad: Can Demir

Mesaj gönderen KsKRaist » 01 Nis 2019, 22:38

bagriacik yazdı: 31 Mar 2019, 03:20 Muhtemelen benim de başıma gelecek. Eachine store'dan aldığım EV800D ile ilgili bir onay, haber yok. Mesajlara da cevap vermiyorlar :( Umarım çok üzmezler beni. İptal olacaksa hemen olsun bari BG den sipariş geçeyim.
Bende ev800d aldım. Kaça aldın ? Ben dün AliExpress’e şikayet ettim firmayı. İki kere cvp yazdılar ama göndermediler. Gene şikayet edeceğim. Ucuza aldım diye göndermiyorlar diye.
Lise : Elektrik - Ön Lisans : Mekatronik - Lisans : Elektrik - Elektronik Müh. Öğrenmenin yaşı yoktur...

Kullanıcı avatarı
bagriacik

Mesaj gönderen bagriacik » 01 Nis 2019, 22:53

KsKRaist yazdı: 01 Nis 2019, 22:38
bagriacik yazdı: 31 Mar 2019, 03:20 Muhtemelen benim de başıma gelecek. Eachine store'dan aldığım EV800D ile ilgili bir onay, haber yok. Mesajlara da cevap vermiyorlar :( Umarım çok üzmezler beni. İptal olacaksa hemen olsun bari BG den sipariş geçeyim.
Bende ev800d aldım. Kaça aldın ? Ben dün AliExpress’e şikayet ettim firmayı. İki kere cvp yazdılar ama göndermediler. Gene şikayet edeceğim. Ucuza aldım diye gönderiyorlar diye.
Merhaba, kupon ıvır zıvır ile birlikte $ 61.42 ye gelmiş. Sepetimde başka ürünler de vardı. Son verdikleri görsel aşağıda.

27 marttan bu güne üründen 400 adetten fazla satılmış. Biraz zaman onların da hakkı diye düşünüyorum. Bu yüzden bir müddet daha sabırla bekleyeceğim. Sevgiler.
Dosya ekleri
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG (6.01 KiB) 7725 kere görüntülendi

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 01 Nis 2019, 22:54

Bende ev800d aldım. Kaça aldın ? Ben dün AliExpress’e şikayet ettim firmayı. İki kere cvp yazdılar ama göndermediler. Gene şikayet edeceğim. Ucuza aldım diye gönderiyorlar diye.
bu aliexpress kendi kafasına göre indirim yapıp dükkanları da buna uymaya mi zorluyor ve bu sebeple dükkanlar da ürünleri göndermeyerek ya da problem çıkararak bu durumu ekarte etmeye mi çalışıyor olay bi ise bizim iş zor ben de 75mm quad aldım aldığım yer realacc official store ama 3 gündür kargo bilgisi girmediler bugün mesaj attım cvp da yazmadılar anlaşılan bizim quad yalan oldu banggood da aynı ürüne 150 lira kargo ücreti istiyor en güzeli parca parca alıp toplamak sanırım.
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
bagriacik

Mesaj gönderen bagriacik » 01 Nis 2019, 23:02

bsivaslioglu yazdı: 01 Nis 2019, 22:54
bu aliexpress kendi kafasına göre indirim yapıp dükkanları da buna uymaya mi zorluyor ve bu sebeple dükkanlar da ürünleri göndermeyerek ya da problem çıkararak bu durumu ekarte etmeye mi çalışıyor olay bi ise bizim iş zor ben de 75mm quad aldım aldığım yer realacc official store ama 3 gündür kargo bilgisi girmediler bugün mesaj attım cvp da yazmadılar anlaşılan bizim quad yalan oldu banggood da aynı ürüne 150 lira kargo ücreti istiyor en güzeli parca parca alıp toplamak sanırım.
Bana daha çok uzak ülkeler ile sıkıntıları var gibi geldi. Olumsuz yorumların çoğu Rusya ve Ukrayna taraflarından. Paket kaybolma ücret iadesi vb durumlardan dolayı da bu oluyor olabilir. İndirim günleri harici normal zamanlarda da ürünümü göndermediler diyen çok kişi var. (evet üşenmedim bayağı bir baktım)

Realacc Offical'dan ben de motor sipariş etmiştim, verdikleri cevap

"Dear friend,

Thanks for your email.

OK, we will send the goods as your need to you.
Your goods will be shipped very soon. The shipping time will take 20-45 working days normally. But sometimes the parcels will be delayed due to some reasons, hope you could wait for your item patiently.

Any problems,please feel free to contact us.

Regards"

Umarım her şey bizler için sorunsuz ilerler. Zaten oldukça zor ilerliyor bence. (TR fiyatları, kargo zamanı, döviz vs. )

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 02 Nis 2019, 01:06

Bu tip büyük indirim zamanlarında AE kargoları hep geç çıkıyor. Ben desem ki bu büyük indirimlerde 50 farklı sipariş vermişimdir. Kargoya verilme süreleri ortalama 10 gün. Sabretmek gerekiyor.

AE mağazalara baskı yapmıyor. Her indirim dönemi indirimlere katılmayan dükkanlar olduğunu görebilirsiniz. Ben tam aksini hayal ettim. AE bu indirimleri kendisi karşılıyor. Böylece dükkanlar bu fırsattan hemen yararlanıyor. Ancak sorun stok. Fırsattan yararlanıyorlar ancak yeterli stokları yok. Kıyamet gibi sipariş düşünce de yetersiz stok sebebiyle kargolar gecikiyor. Ben bu şekilde bir süreç düşündüm hep.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
KsKRaist
Ad Soyad: Can Demir

Mesaj gönderen KsKRaist » 02 Nis 2019, 01:27

Bakalım Ev800d gelmez ise boşuna bakit sıkıntısı çektim kısa süre de olsa. Yani zamanımı çalmalarına daha çok üzüldüm. Para çok önemli değildi.
Lise : Elektrik - Ön Lisans : Mekatronik - Lisans : Elektrik - Elektronik Müh. Öğrenmenin yaşı yoktur...

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 02 Nis 2019, 06:01

indirimde hiçbir şey satın almadım... :) Kaosa ortak olmak istemiyorum... İndirim öncesi sipariş ettiğim kamera, İstanbul PIM’den Balıkesir DTM’ye gitmiş görünüyo... Ya tracking number yanlış, ya da ürünüm cidden yanlış adrese gidiyor... İndirim herici böyle şeyler oluyorsa, indirim dönemini düşünemiyorum...
Dosya ekleri
5A0D1D3D-4E58-4275-BF76-FC4D40EADCCE.png

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 02 Nis 2019, 07:02

KingNothing yazdı: 02 Nis 2019, 06:01 indirimde hiçbir şey satın almadım... :) Kaosa ortak olmak istemiyorum... İndirim öncesi sipariş ettiğim kamera, İstanbul PIM’den Balıkesir DTM’ye gitmiş görünüyo... Ya tracking number yanlış, ya da ürünüm cidden yanlış adrese gidiyor... İndirim herici böyle şeyler oluyorsa, indirim dönemini düşünemiyorum...
Adresi yanlis vermis olmayin??🤔🤔🤔 Ilk defa boyle durum goruyorum...

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön