ev için tiny whoop

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Cevapla
BoraB
Mesajlar: 25
Kayıt: 26 Haz 2018, 23:48
Ad Soyad: Bora Bilgin

ev için tiny whoop

Mesaj gönderen BoraB » 27 Haz 2018, 00:10

Merhaba,

foruma yeni katıldım, youtube da Gökhan bey'in videolarını izlemeye başladım. çeşitli uçuş videoları da izledim ve çok hoşuma gitti. ben de hazır set bir e013 almaya karar verdim. içinde gözlük ve basit bir kumanda da var. eğer iş umduğum gibi keyif verirse devam edip daha iyi aletlere doğru yükseltmeyi düşünüyorum.

sizlerin yeni başlayanlar için önerebileceğiniz yapılmış iç mekan tiny'leri var mı?
daha gelişmiş aletlere baktığımda hep bnf diye bir şey çıkıyor. Şu anda eksik parçası olan veya karmaşık işlem gerektiren aletlerin konfigürasyonunu yapabileceğimi sanmıyorum. e013 ile gelecek gözlük ve kumanda ile bu bnf ürünleri kullanmam mümkün olur mu yoksa kumandayı filan da değiştirmek mi gerekir. birde flysky ve frsky var sipariş seçeneklerinde genellikle, bunların kumanda ile ilgili olduğunu biliyorum ama hangisinin daha iyi olduğu konusunda hiç bi fikrim yok. İşin içine girince ilk bakışta basit bir oyuncak gibi görünen bu minik aletlerin çok sayıda püf noktası ve ayrıntısı olduğunu gördüm. gözüm korktu açıkçası, sanırım öğrenmek hayli zaman alacak.

yardım edebilirseniz sevinirim, teşekkürler,selamlar

Kullanıcı avatarı
BarisB
Mesajlar: 3410
Kayıt: 29 Mar 2018, 03:12
Ad Soyad: Barış B.
Konum: İstanbul

Re: ev için tiny whoop

Mesaj gönderen BarisB » 27 Haz 2018, 02:03

Merhaba hocam,

Hoşgeldiniz :D

e013'ü deneyebilirsiniz. Ama ben size ilerisi için de yatırım yaparak bir flysky i6 kumanda almanızı ve yanında da e010s ya da e010s pro gibi bir tiny whoop almanızı önerebilirim. Böylece hem daha iyi bir tiny whoop'unuz, hem de ilerideki tüm profesyonel quad'larınız için bir kumandanız olmuş olur.

e010s'i youtube'dan inceleyebilirsiniz. Eğer izlemek isterseniz, bizim de droneyap.com için çektiğimiz küçük bir videosu var;Yukarıda da söylediğim gibi, e013'ün kumandasını kullanamazsınız, fakat gözlüğünü kullanabilirsiniz. Ancak bu gözlük çok iyi bir gözlük değil. Gözlük de kumanda gibi tek bir kez yapılacak olan bir yatırım olacağı için, gözlük olarak EV800 veya gelişmiş modeli EV800D öneririm size.

FRSKY, FLYSKY'a oranla çok daha iyi bir alıcı verici sistemidir. Ama hem alıcı hem verici fiyatları 3-4-5 hatta yer yer 10 kat daha fazla. FLYSKY size progfesyonel olana dek oldukça uzun bir süre her ihtiyacınızı karşılayarak eşlik edebilir.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

BoraB
Mesajlar: 25
Kayıt: 26 Haz 2018, 23:48
Ad Soyad: Bora Bilgin

Re: ev için tiny whoop

Mesaj gönderen BoraB » 27 Haz 2018, 14:14

çok teşekkür ederim,
e013 ile biraz acemilik atayım, işler umduğum gibi giderse sizlerinde yönlendirmeleriyle yavaş yavaş yükselteceğim kısmetse. video da çok güzel olmuş :)tebrikler...
Beğenenler: BarisB

Cevapla

“Genel” sayfasına dön