FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
ahmetacr
Ad Soyad: ahmet acar

FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II

Mesaj gönderen ahmetacr » 06 Eki 2022, 01:34

Arkadaşlar kumanda almak istiyorum uzun ömürlü iki model arasında kaldım FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II sizin tavsiyeniz ne olur ve sebepleri neler. Başka bir kumanda öneriniz varsa oda olabilir ama Türkiye’de bir siteden almam gerekiyor yurt dışı olmuyor. Şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II

Mesaj gönderen Aliuzunali » 06 Eki 2022, 10:02

ahmetacr yazdı: 06 Eki 2022, 01:34 Arkadaşlar kumanda almak istiyorum uzun ömürlü iki model arasında kaldım FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II sizin tavsiyeniz ne olur ve sebepleri neler. Başka bir kumanda öneriniz varsa oda olabilir ama Türkiye’de bir siteden almam gerekiyor yurt dışı olmuyor. Şimdiden teşekkürler
İkiside iyidir. ama radio master renkli ekran ve multi protokol olduğu için daha iyi gibi. Ben taranis kullanıyorum ama eski sürüm. Yeni frsky tandem kumandaya geçmek isterdim. Ama şu an ihtiyaç duymuyorum.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

ahmetacr
Ad Soyad: ahmet acar

Re: FrSky Taranis X9D Plus Vs RADIOMASTER TX16S Mark II

Mesaj gönderen ahmetacr » 06 Eki 2022, 11:37

Bende radiomaster düşünüyorum ama frsky daha popüler diye onu almayı düşünüyorum qma radiomaster güncel

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön