yeni başladım yardım

enesefe
Ad Soyad: enes efe

yeni başladım yardım

Mesaj gönderen enesefe » 08 Ağu 2023, 15:27

Drone hobisine sardım ve bu işten en keyif alabileceğim şey galiba kendim freestyle bir fpv drone yapmak olucak ama hiçbir parça bilgim yok ne kadar masraflı olur en fazla 10.000tl bütçe verebilirim herşey dahil, yardımcı olur musunuz?
uygun fiyatlı olursa çok iyi olur arada bir keyif için kullanacağım.(kumanda ve gözlük de dahil) bu işten anlayanlar varsa bir fiyat söyleyebilirler mi üstesinden gelemeyeceğim bir fiyat olursa vazgeçicem. Bütçe yetersiz kalırsa kamera ve gözlük olmadan da olabilir.

lancefpv
Ad Soyad: Hazar Doğan

Re: yeni başladım yardım

Mesaj gönderen lancefpv » 11 Ağu 2023, 18:43

enesefe yazdı: 08 Ağu 2023, 15:27 Drone hobisine sardım ve bu işten en keyif alabileceğim şey galiba kendim freestyle bir fpv drone yapmak olucak ama hiçbir parça bilgim yok ne kadar masraflı olur en fazla 10.000tl bütçe verebilirim herşey dahil, yardımcı olur musunuz?
uygun fiyatlı olursa çok iyi olur arada bir keyif için kullanacağım.(kumanda ve gözlük de dahil) bu işten anlayanlar varsa bir fiyat söyleyebilirler mi üstesinden gelemeyeceğim bir fiyat olursa vazgeçicem. Bütçe yetersiz kalırsa kamera ve gözlük olmadan da olabilir.
dmden yazdım hocam

“Komple Quad Parça Önerilerimiz” sayfasına dön