INAV - Soru

Nexon
Ad Soyad: umut can

INAV - Soru

Mesaj gönderen Nexon » 08 Oca 2024, 17:18

Merhabalar,
Inav ile mission plannerı kullanarak otom uçuş yapmak mümkün mü ?

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: INAV - Soru

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 08 Oca 2024, 21:37

Nexon yazdı: 08 Oca 2024, 17:18 Merhabalar,
Inav ile mission plannerı kullanarak otom uçuş yapmak mümkün mü ?
Ne yapmak istediğinizi ayrıntılandırabilir misiniz?
Dediğiniz şey Fifa kullanarak GTA oynayabilir miyim gibi

Nexon

Mesaj gönderen Nexon » 08 Oca 2024, 22:33

hacı onun ilacı bende değil 5-6 kere okuma tekrarlama yap anlamadığın şeyleri
Otom uçuş - Oto pilot bilmiyorsan boş yorum yazma , kaç gündür ekşide geziniyorum senin kadar boş yorum yapan görmedim tebrik ederim :D , uzun mesafe uçuş yapacağım oto olarak oluyor mu olmuyor mu diye soru
Cevabıda söyleyeyim sen şimdi metafor yapma :D
Evet veya Hayır senin haricinde herkezin cevabına razıyım yeter ki sen fifa ile gta oynmaya çalış

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 08 Oca 2024, 23:05

Nexon yazdı: 08 Oca 2024, 22:33 hacı onun ilacı bende değil 5-6 kere okuma tekrarlama yap anlamadığın şeyleri
Otom uçuş - Oto pilot bilmiyorsan boş yorum yazma , kaç gündür ekşide geziniyorum senin kadar boş yorum yapan görmedim tebrik ederim :D , uzun mesafe uçuş yapacağım oto olarak oluyor mu olmuyor mu diye soru
Cevabıda söyleyeyim sen şimdi metafor yapma :D
Evet veya Hayır senin haricinde herkezin cevabına razıyım yeter ki sen fifa ile gta oynmaya çalış
Dostum Allah aşkına ne anlatıyon, sen daha okumayı öğrenmemişken ben uçuş yapıyordum. Doğru bilgi verebilmek için senin ayrıntı vermeye üşendiğin yazıyı doğru anlamaya çalışıyorum, sende klavye delikanlılığı yapacağına birkaç cümle fazla yazsaydın şuan istediğin bilgiyi fazlasıyla elde etmiştin.

Nexon

Mesaj gönderen Nexon » 08 Oca 2024, 23:20

İlk olarak ben senin dostun değilim , benim böyle ukala dostum olamaz .
ikinci olarak sen uçuş yapsan ne, uçuş yapmasan ne, bana saçma yorum yapıyorsun ne mezunusun mesleğin ne başarıların ne bunlarla üstünlük yaparsan belki karşındakini susturursun :) hobi drone uçurarak hava atan seni görüyorum yine yaptın yapacağını lsakfldsakflşakla saçmaladın. ne fifası ne gta'sı sen ne yaşıyorsun ne kullanıyorsun bu ukalalığı neden yapıyorsun.Klavye delikanlısı sensin adam gibi yorum yaparsan adam gibi yorum alırsın açıkca soru sormuşum sana mukavemet problemi mi verdim ne bu saçma yorum , dediğim gibi boş yapma spamlama konumu saçmaladıkça saçmaladın ,

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 09 Oca 2024, 00:05

Nexon yazdı: 08 Oca 2024, 23:20 İlk olarak ben senin dostun değilim , benim böyle ukala dostum olamaz .
ikinci olarak sen uçuş yapsan ne, uçuş yapmasan ne, bana saçma yorum yapıyorsun ne mezunusun mesleğin ne başarıların ne bunlarla üstünlük yaparsan belki karşındakini susturursun :) hobi drone uçurarak hava atan seni görüyorum yine yaptın yapacağını lsakfldsakflşakla saçmaladın. ne fifası ne gta'sı sen ne yaşıyorsun ne kullanıyorsun bu ukalalığı neden yapıyorsun.Klavye delikanlısı sensin adam gibi yorum yaparsan adam gibi yorum alırsın açıkca soru sormuşum sana mukavemet problemi mi verdim ne bu saçma yorum , dediğim gibi boş yapma spamlama konumu saçmaladıkça saçmaladın ,
Forumda ilk defa senin gibi birisini görüyorum, önceki mesajlarımada bakarsan kimseyi yargılamadan kişisel bir konuya girmeden tek tek düzgünce cevap verdiğimi görürsün.
Sanada ilk başta sen bile demeden siz ifadesiyle ve güncel herkesin anlayabileceğini düşündüğüm örnekler kullanarak yardımcı olmaya çalıştım. Nasıl bir anlayışın varsa şaşırdım, gerginsin herhalde.
Bu hobide kimseyi okuma düzeyi ve mesleğiyle yargılamam çünkü gördüğüm tecrübeli kişilerin bir çoğu lise mezunuydu. Eğer çok merak ediyorsan "mukavvemet problemi" ifadesi kullanman nedeniyle makine veya onun dalı bir bölüm okuduğunu düşünüyorum meslektaş olmamız olası. Üzücü bir durum
Sonra yazdıklarına bakıyorum ama neresinden tutsam elimde kalıyor cevap vercek birşey göremiyorum.
Keşke ilk mesajıma düzgünce bir açıklama yapsaydında bende yardımcı olmaya çalışsaydım ama amacım bu olmasa bile seni bu şekilde kudurtmak zevk verdi açıkcası. Zamanımı yetirince boşa harcadım seninle.
İnşallah sabah ,pek foruma uğramıyorlar ama, bir admin görürde seni engeller. Tahminimce bundan sonra diğer bir rc forumuna gidiceksin orda şansını deneme bence daha ilk mesajında yetersiz bilgi verildiğin için uyarılır ikinci mesajından engellenirsin seninle benim kadar uğraşmadan şutlarlar.

Sana bunu okurken iyi kudurmalar.

Nexon

Mesaj gönderen Nexon » 09 Oca 2024, 00:46

İlk olarak bipolar durum kötü birşey kafanda kurup buna inanma v.b , bence bir psikiyatriste görün :)
Ve daha meslektaş değiliz ...
Şimdik nasıl kudurtun desem ne seneryolar üreteceksin ama şeker yapar bilirim sinirlendirir hemen insanı

“Drone Yapımı - Parça ve Quad Önerileri” sayfasına dön